Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá a všechny její známé lásky: Co teď dělají muži, kteří jí prošli ložnicí?

Lucie Bílá a její milenci.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Vypadá to, že pokud by měla Lucie Bílá porovnávat počet Slavíků s množstvím chlapů, asi by pánové tvorstva drtivě vyhráli! Zpěvačka v životě vystřídala hodně mužů (však se také mluví o její velké náruživosti), ale jen pár z nich veřejnost skutečně zná. Co se všemi těmi jejími profláklými ex nyní je?

Radek Filipi (34), fitness trenér, bodyguard

Vypadal jako mladší a udělanější brácha Makovičky. Taky už byl vycepovaný, aby s nikým nemluvil a jenom pečoval o svou slavnou lásku. Ta jim vydržela od jara do prosince roku 2017, kdy oznámili rozchod. Protože ale Filipi dál u zpěvačky pracuje jako bodyguard a řidič a na akce ji často doprovází ruku v ruce (prý aby nespadla), mnozí proto spekulují, jestli to spolu náhodou nepečou dál, tak trošku na tajňačku. Do toho však nezapadají spekulace, že prý už přes sociální sítě hledá novou kočku.

Radek byl pro Lucku, která si tak pracně buduje dokonalý mediální obraz, hodně velký oříšek. Lesklé časopisy si na něm zgustly, objevovaly se o něm hodně negativní zprávy. V tu chvíli se ale za přítele postavila a řekla, že ji lži a drby nezajímají.

Petr Makovička (41), kavárník

Jak se objevil, tak i zmizel. Petra Makovičku, mlčenlivého dlouhána, si Bílá vychovala k obrazu svému, takže mlčel, nikomu nic neříkal, vše si nechával pro sebe. Po šesti letech vztahu se za ním v roce 2015 po pěti letech rychle uzavřela voda.

Podle našich informací se ale dál zabývá restauratérstvím.

Jestli je pravda, že s Luckou mu to nakonec nevyšlo kvůli tomu, že byl bezdětný a toužil po potomkovi, těžko říct. Je ale fakt, že taková fáma tehdy showbyznysem kolovala.

Václav Noid Bárta (37), zpěvák

Asi nejvíc soužití s Luckou pomohlo Noidovi. Tohohle mužného hezouna vynesla na výsluní, proslavila ho a on z toho doteď těží. Tedy ne že by neměl nadání, naopak! Bez něj by se neudržel. Ale o pomoci Bílé moc dobře ví a dodnes o ní veřejně mluví v superlativech.

Jen asi po pěti letech vztahu jako alfasamec nesnesl, aby byl ve vztahu tím, kdo víc poslouchá, než poroučí. On taky každý navíc nedá, když má vedle sebe finančně mnohem úspěšnější partnerku. Takže v dubnu 2004 došlo k svatbě na konzulátu v Miláně, rozchod oznámili první den nového školního roku o čtyři roky později.

V současnosti dál vystupuje v muzikálech a zpívá i sólově. Tři roky randil s Eliškou Bučkovou, pak byl ženatý s Gabrielou Dvořákovou, momentálně randí s tanečnicí Eliškou Grabcovou.

Stanislav Penk (44), hudebník

Bílá asi úplně všechny dostala, když se v roce 2002 vdala za neznámého Stanislava Penka. Dlouho jí ale manželství nevydrželo, jen zhruba rok. Už v lednu společně s pozounistou vydali prohlášení, v němž stálo, že spolu končí, zůstávají přáteli a podobné typické řečičky.

V současnosti vystupuje s PKF – Prague Philharmonia a za ženu má krásnou Kateřinu, která mu porodila dvě děti.

Radek Pokorný (51), podnikatel

Byl takové vteřinové lepidlo pro její bolavé srdce stále smutnící po Kratochvílovi. Prošedivělý obrýlený kšeftař s realitami prožil se Slavicí bouřlivý a sedm měsíců trvající románek v roce 2001. Lucie tvrdila, že jí Pokorný často něco nasliboval, co pak neplatilo, měl si prý i vymýšlet různé přehnané historky, dokonce chodil i s jednou o trochu oficiálnější přítelkyní. Proto šli od sebe.

Pár let nato se ale usadil a narodily se mu i dvě děti. Začal se také věnovat pracovním agenturám.

Jan Révai (44), herec

Nebyla to žádná velká láska, ale takové to klasické „kamarád taky rád“. „Vztah s Jeníčkem byl jakousi kamarádskou výpomocí. Nevěděl, co si má se svou slovenskou milou počít, neměl ani telefon. Koupila jsem mu ho, aby si mohli volat, jenže on si chtěl povídat se mnou," uvedla Bílá ve své knížce. Byli spolu sotva pár měsíců v roce 2000.

Petr Kratochvíl (67), producent

Potkali se v roce 1993 při přípravě muzikálu Zahrada rajských potěšení. Mají spolu syna Filipa (22). Láska jim vydržela dlouho, sedm let, pak se ale Petr zakoukal do bývalé missky Pavlíny Baburkové a bylo vymalováno. Prý k tomu došlo jednak proto, že producent nesnesl, jak moc se Lucie žene za kariérou, druhak toužil spíš po holce, která bude dřepět doma na zadku a rodit jedno dítě za druhým.

Dlouho s Luckou ale Kratochvíl ještě spoluvlastnil divadlo Ta Fantastika, svého podílu se ale později zbavil.

V současnosti se straní mediálního zájmu a s Pavlínou vychovávají pět dětí. Jedno má Baburková z předchozího vztahu.

Zajímavostí je, že Petr v roce 2012 předpověděl, že Česku bude vládnout pevnou rukou Andrej Babiš. Jen počítal s tím, že bude tvořit tandem s Janem Krausem.

Víťa, tehdy nemakačenko

Žila s ním po smrti Tomáše. Uměl prý být hodný, ale taky byl strašně majetnický. Prý si přál zatím málo zkušenou dívku postupně zotročit a ponižovat. Říkal jí třeba, ať nezpívá, že je falešná.

„Zanechala jsem zpěvu, nechodila do společnosti. Třináct hodin denně jsem vyvařovala, uklízela, šila. Víťa nepracoval,“ popsala v knížce soužití s klukem.

„Nakonec to skončilo tak, že se v době mého pobytu v nemocnici sblížil s jinou dívkou,“ přidala. To ji vlastně možná zachránilo. Kdo ví, kde by dnes byla. Třeba na podpoře a těžká alkoholička…

O dalších osudech někdejšího mládence vůbec nic netušíme. Bílé dal ale určitě velkou školu do života.

Tomáš Holý (†21), herec

Dětská filmová hvězdička (známá třeba z filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku) prý byla Lucčina obrovská láska. A to přesto, že zpětně vnímá, že by spolu kvůli rozdílnosti povah asi navždy nebyli. Bohužel vztah zpřetrhala tragédie. Půl roku po seznámení Tomáš zemřel 8. března 1990 při autonehodě a Lucka několik týdnů nebyla schopná z šoku vyjít z bytu.

Související články

Další články