Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Bílá a Radek Filipi utrácejí miliony: Koupili si byty vedle sebe

Lucie Bílá a Radek Filipi utrácejí miliony: Koupili si byty vedle sebe
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
bydlení
Zpěvačka Lucie Bílá (54) vždycky myslela na zadní kolečka a vypadá to, že to pomalu učí i svého aktuálního partnera Radka Filipiho (37). Jen několik dní po sobě si totiž letos na jaře pořídili oba byty vedle sebe v jednom z domů v pražské Michli. Podívejte se do fotogalerie na snímky míst, do kterých investovala nemalé prostředky.

Lucie Bílá investuje miliony

Ať už si lidé myslí o Lucii Bílé (54) cokoli, nelze jí upřít, že svým umem dokázala vždy vyzpívat opravdu velké peníze a nikdy nebyla tak hloupá, aby je všechny rozhýřila za nesmysly.

Naopak, postupem času mohutně investovala především do nemovitostí, kterých má hned několik. Kromě sídla v Otvovicích u Prahy se nedávno navíc stala majitelkou bytu v pražské Michli.

Nakupoval i Radek Filipi

Za jednotku s číslem 1, ke které náleží sklep a podíl na pozemku a společných částech omšelého domu s dvěma nadzemními podlažími, podle kupní smlouvy z 10. února, zaplatila bez padesáti tisíc tři miliony korun. Dokument podepsala svým civilním jménem Hana Zaňáková

Jak se ale ukázalo, z jejích blízkých nebyla sama, kdo na té samé adrese investoval. Bytovou jednotku číslo dvě, která sousedí s tím Lucčiným, určitě ne náhodou pořídil jen o pět dní dřív i Bílé partner, road manažer a ochránce Radek Filipi Ten za byt zaplatil dokonce víc, 3,49 milionu.

Přes šest milionů za bydlení

Celkově tak dvojice investovala 6 milionů a 440 tisíc korun.

Co mají partneři s byty v plánu, se nám zjistit nepodařilo. Mohou je propojit a vytvořit z nich jeden velký, může jít o pojistku pro Radka do budoucna, kdyby bylo nejhůř, nebo zkrátka chtějí jen pronajímat.

A kdyby se náhodou někdy rozešli a Lucie musela „prodat Otvovice“, měli by to k sobě daleko jen přes dva prahy…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy