Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Lucie Bílá a jejích 8 osudových mužů: Zesnulý Holý, kamarád Révai či největší láska Filipi

Lucie Bílá a její muži.
Zdroj: Jiří Schott/Martin Procházka/eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 9 fotografií
Muži

Lucie Bílá slaví už 57. narozeniny. Ačkoliv nyní žije šťastně po boku svalovce Radka Filipiho (39), v minulosti si její srdce získalo sedm mužů. Prvním z nich byl bohužel již zesnulý herec Tomáš Holý, o kterém se Lucie nedávno rozepsala na svých sociálních sítích.

Lucie Bílá byla do herce Tomáše Holého vážně zamilovaná. Kdyby v roce 1990 nedostal smyk s autem, které řídil, možná by spolu byli dodnes. Tomáš Holý ale zemřel na následky vnitřního zranění, jak potvrdil jeho kamarád Tomáš Franke pro deník Blesk.

Tomáše Holého milovala

Zpěvačka nedávno sdílela starou fotku s Tomášem na svém Instagramu. Je to prý její jediná fotografie s ním. „Před pár dny by mu bylo 55, před pár dny to bylo 33 let co odešel. TOMÁŠ HOLÝ, kluk, na kterého se nezapomíná. Tato fotka je jediná kterou mám, je ze Silvestra 89. Byli jsme opilí láskou a revolucí a těšili jsme se na vše, co přijde,“ napsala Lucie Bílá k fotce s Tomášem. Po jeho smrti zpěvačka prakticky nevycházela z domu.

Vztah z kamarádství

Poté se jí do života připletl herec Jan Révai, se kterým ale Lucie byla jen několik měsíců.Vztah s Jeníčkem byl jakousi kamarádskou výpomocí. Nevěděl, co si má se svou slovenskou milou počít, neměl ani telefon. Koupila jsem mu ho, aby si mohli volat, jenže on si chtěl povídat se mnou,“ napsala Lucie ve své knize.

Otec jejích dětí

Důležitou roli v jejím životě sehrál Petr Kratochvíl, protože s ním má zpěvačka syna Filipa. Dvojice spolu žila sedm let, než se Petr zakoukal do missky Pavlíny Baburkové. Pár se tak rozpadl. Lucie dalších pár měsíců strávila s realitním makléřem Radkem Pokorným. To také moc dlouho nevydrželo.

Lucie pak našla lásku ve Stanislavu Penkovi, za kterého se provdala v roce 2002. Rozvod přišel po roce manželství. Mohu jen říct, že jsme to mysleli vážně a šli do manželství s přáním, aby vydrželo po celý život. V určitém okamžiku jsme ale pochopili, že to přání nemůže být naplněno,“ řekla Lucie tenkrát pro deník Blesk.

O dva roky později se Lucie Bílá v roce 2004 objevila v bílém znovu a to s Václavem Noidem Bártou. Všichni fanoušci na tento vztah sázeli a věřili jim. Václav ale nedokázal být stále v Luciině stínu, a po čtyřech letech se rozvedli. Bárta ale přiznal, že nyní spolu mají skvělý vztah. Předposledním partnerem slavice byl Petr Makovička, se kterým Lucie randila několik let, než si našla současného přítele Radka Filipiho.

Šťastná jako nikdy

S Radkem žije od roku 2017 a jako dvojici jim to vážně sluší. Lucie Bílá vypadá šťastněji než kdy dřív. To je ve vztahu to hlavní. Nyní Bílá oslaví své 57. narozeniny a fanoušci mohou jen hádat, co asi slavná zpěvačka od svého Ramba dostane. Nutno dodat, že Lucie na svůj věk rozhodně nevypadá a kdejaká dvacítka by jí mohla závidět.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy