Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá a Ivana Gottová pro eXtra.cz o smrti věštkyně Košanové (†67): Bolí to

+ Dalších 6 fotografií
SMUTEK
Nečekaná smrt vědmy, věštkyně a kartářky slavných Marcely Košanové (†67) zasáhla nejen její bezejmenné klienty a kamarády, ale i její celebritní přátele. Lucie Bílá (53) a Ivana Gottová (43) redakci eXtra.cz popsaly, jak se vyrovnávají se ztrátou přítelkyně.

Smrt zastihla ženu, která předpovídala osud známým i neznámým lidem, nepřipravenou. Marcela Košanová zemřela nečekaně posledního července.

„Když jsem před pár dny s Marcelkou mluvila, ani ve snu by mne nenapadlo, že ji slyším naposledy. Byla to velká, nádherná, nepřehlédnutelná žena plná síly, optimismu a humoru a to, že odešla, je pro mě obrovská ztráta,“ smutní ve vyjádření pro eXtra.cz zpěvačka Lucie Bílá (53).

„Nebyla to pro mě jen výjimečná kartářka, ale i blízký milovaný člověk, který mi bude nesmírně chybět,“ reaguje zdrceně. Ta se s Košanovou znala desítky let a měly velmi intenzivní přátelský vztah.

„Jsou to těžké dny… I odchod Michaela Klanga mi rve srdce na malé kousky,* dodala Slavice ve vzpomínce na zesnulého architekta a scénografa.

Ivana Gottová (43) je zdrcená.

„Paní Gottové je odchod Marcely Košanové moc líto, v mysli a srdci si uchová krásné vzpomínky na společná setkávání," napsala eXtra.cz mluvčí manželů Gottových Aneta Stolzová.

Ke klientkám paní Marcely patřily i Iveta Bartošová, Ilona Csáková nebo Dagmar Patrasová (63).

Mohlo by vás zajímat

Další články