Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Lucie Bílá (53) se zase raduje z miminka: Takhle jí to sluší s děťátkem v náruči

Lucie Bílá (53) se zase raduje z miminka: Takhle jí to sluší s děťátkem v náruči
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Přírůstek do rodiny
Další přírůstek do rodiny přivítala Lucie Bílá (53). Sama je maminkou jediného syna Filipa Kratochvíla (23), který jí pláchl do Francie, ale jinak se to dětmi v jejím okolí jenom hemží. „Stala jsem se tetičkou,“ raduje se zpěvačka, která se pochlubila i fotkou s miminkem v náruči.

Už tak velká rodina Lucie Bílé (53) se zase rozrostla. Přestože má sama jen jednoho syna, zpěvaččini příbuzní s potomstvem neotálejí.

"Díky Terezce a Míšovi máme dalšího andílka v rodině. Jsem šťastná tetička," pochlubila se Bílá radostnou novinou na Instagramu. Chlapeček dostal jméno Arthur a narodil se už na začátku září.

Z miminka se Lucie radovala i před třemi lety, kdy přivítal na světě dalšího syna její bratr Karel Zaňák (56). Štěpána mu porodila jeho o téměř třicet let mladší partnerka Adéla.

Když začala Bílá randit s Radkem Filipim (36), chvíli se spekulovalo i o jejím dalším těhotenství. To se však stejně jako svatba doposud nekonalo a zpěvačka tak zůstává maminkou pouze synovi Filipu Kratochvílovi (23).

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy