Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá (53) se těsně před Vánoci raduje: Zpěvačka přivítala na světě miminko

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
rodinné štěstí
Pouhé tři měsíce po přírůstku do rodiny se Lucie Bílá (53) raduje z dalšího miminka. Švagr nadělil zpěvačce k Vánocům krásného synovce. Vojtíšek (14 dní) se má čile k světu a z Bílé je znovu pyšná tetička. Sama je maminkou dospělého syna Filipa (23).

Začátkem září se Lucie Bílá (53) radovala z miminka, těsně před Vánocemi jí přírůstek do rodiny vykouzlil úsměv na rtech znovu a raduje se z dalšího synovce. Populární pěnici se narodil synovec!

„Návštěvu Ostravy jsem si mohla naplno užít nejen díky vánočnímu koncertu, ale i setkání s rodinami mých dvou švagrů. Jednomu z nich se před 14 dny narodil Vojtíšek. Jsem hrdá teta,“ chlubí se Bílá na sociální síti. „Vojtíšek, 14 dní. Náš malý andílek z Ostravy,“ dodala radostně.

Sama zpěvačka je maminkou jediného syna Filipa Kratochvíla (23). Na začátku vztahu s nabušeným Radkem Filipim (36) se dokonce spekulovalo o druhém těhotenství. Ty se však nepotvrdily a Lucie Bílá si zatím dává na čas i se svatbou, o které se mluvilo během léta.

Související články

Další články