Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Benešová se po letech vrátila do role modelky: Hvězda Slunečné bývala pořádně žhavá

Lucie se vrátila po letech do role modelky.
Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
krása
Už téměř dva měsíce herečky ze Slunečné chodí bez make-upu, v domácím oblečení a o kadeřníkovi jen sní. Šanci hodit se do gala dostaly díky tomu, že se z nich na chvíli staly modelky. Lucie Benešová, Eva Burešová a Jana Stryková se měly možnost projít po přehlídkovém mole. Pro Lucii Benešovou to ale nebylo nic nového, zamlada si totiž fotomodelingem přivydělávala.

V okamžiku, kdy se po mole procházela Lucie Benešová, málokdo věděl, že se vlastně vrátila k práci, kterou kdysi dělala.

Krása jí zůstala

„Já jsem se k modelingu vrátila po sto letech. Přivydělávala jsem si tím při studiu, ale nechodila jsem po mole, spíš jsem fotila. Tohle je moje první zkušenost,“ prozrazuje herečka, která dokonce vytáhla z rodinného alba svoji první modelkovskou fotku, když jí bylo patnáct let.

„Tenkrát si mě vyhlédl fotograf Jaroslav Šimandl. Pět let jsem si při škole přivydělávala jako modelka. Tohle je moje úplně první zkušební fotka. Vzpomínám si, že jsem přišla do ateliéru, dala si jen rtěnku na pusu a fotilo se. Tenkrát to nebylo jako dnes. Líčení, česání,“ směje se herečka.

Gumovky vyměnila za šaty

„V Hlučíně, kde jsem doteď trávila hodně času, jsem běhala v teplákách. Víte, jak to má Rihanna, ne? Ta má tepláky tak možná za stovku a k nim nosí šperky. Já mám zlaté šperky tak maximálně od Vietnamců,“ směje se Eva Burešová, která coby Týna Popelková moc parády na statku neokusí.

Eva se nyní společně s kolegyněmi ze Slunečné stala tváří módní návrhářky Jaroslavy Procházkové, a tak si mohla místo promenády v gumovkách vyzkoušet promenádu v pletených modelech.

Dáma z Krkonoš

Také Jana Stryková byla z přehlídky unešená a užívala si toho, že konečně může být za dámu. „Vrátila jsem se z Krkonoš, a najednou si užívám pozornosti, najednou mě někdo učesal, nalíčil, mám make-up... Ale ty Krkonoše jsem si taky hodně užívala. A co nosím? Tepláky přítelovy, mikinu taky jeho, všechno velký,“ popisuje svoje domácí modely seriálová Petra Slaninová.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy