Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Benešová prozradila perličky ze zákulisí Slunečné: O slivovici je na place rvačka

Lucie Benešová hraje hospodskou Rózu.
Zdroj: TV Prima
+ Další 3 fotografie
zajímavosti
Seriál Slunečná se drží na první příčce sledovanosti každé úterý a čtvrtek. Sympatické prostředí, zajímavé příběhy hrdinů a oblíbení herci - na to vše tvůrci seriálu vsadili a vyplatilo se. K oblíbeným postavám ve Slunečné patří i bývalá společnice Róza v podání herečky Lucie Benešové, která ve Slunečné dělá hospodskou. Sympatická blondýnka prozradila některé zajímavosti ze zákulisí natáčení, které zajímají nejednoho diváka.

Na jakém místě v ateliéru se Lucie pohybuje nejčastěji? Samozřejmě je to výčep a kuchyně, kde tráví nejvíce času. Právě z těchto dvou míst prozradila několik perliček. "V hospodě jsem jako doma. Většinou stojím za výčepem, točím a točím pivo. Když je dobře naražené, tak zvládnu krásnou hladinku," pochlubila se Lucie. "Někdy se ale stane, že pění a ani naši rekvizitáři to nezvládnou hezky načepovat. Není to sranda," přiznala seriálová Róza.

Místo slivovice voda

Diváky určitě zajímá i to, čím se při natáčení nahrazuje alkohol, který v seriálu občas teče proudem. "Točíme nealkoholické pivo. Červené víno nahrazuje rybízový džus a bílé jablečný ředěný vodou. Panáky, co dostávají chlapci, jsou většinou kola ředěná vodou a když už si dávají pátého, tak to docela bojkotují a nechtějí je pít. Není to zrovna moc dobré. Zato o slivovici je rvačka, protože to je jen obyčejná voda," prozradila herečka, které role ostřílené Rózy sedla hned od začátku.

Voňavá kuchyně

Velkou radost má Lucie i z kuchyně, jelikož tam vždycky narazí na opravdové jídlo. "Ve voňavé kuchyni natáčím moc ráda. Máme tu totiž reálné jídlo a když točíme, opravdu ho můžeme jíst. Máme tu moc šikovné rekvizitáře, kteří vaří a pečou výborné koláče a všechno, na co si jen vzpomenete. Jsou opravdu šikovní a to nebývá zcela běžné. Takže díky, kluci," uzavřela s úsměvem.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy