Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Lucie Benešová o sváděcí scéně: Když mi řekli, co budu mít na sobě, udělalo se mi nevolno, řekla

Co ste hasiči: Lucie Benešová si nacvičila spartakiádní tanec
Zdroj: profimedia
co ste hasiči

Již dnes večer si diváci budou moci vychutnat čtvrtý díl letního seriálu Co ste hasiči. Tentokrát bude ústředním tématem svádění, ve kterém bude excelovat krásná Lucie Benešová (46). 

Seriál se odehrává ve vesnici Horní, která je zasazena do malebného Ladova kraje. V centru děje stojí velitel dobrovolných hasičů, kterého hraje Petr Rychlý. Jeho sokem je starosta obce v podání Václava Kopty. Tihle dva se zrovna nemusí, což přináší mnoho napjatých a i dost humorných situací. V tomto díle se ale oba ocitnou takříkajíc na jedné straně barikády, když řeší problémy v manželství.

Velmi zvláštně svádí svého milence Bára, starostova manželka, v podání Lucie Benešové. „Už při čtení scénáře, který se mi mimochodem moc líbil, jsem si říkala, co asi budu mít při této scéně na sobě. Když mi pak řekli, že jenom dres, udělalo se mi nevolno. Ale ráda si ze sebe dělám legraci, tak jsem do toho šla, a naplno," svěřila se herečka.

Tanec na hudbu Michala Davida

Choreografii si dokonce vymyslela sama. "Vygooglila jsem si spartakiádní sestavy a pak kompilovala. Musím přiznat, že jsem spojila dohromady sestavu Poupata a cvičení se stuhou. Poupata tehdy na Strahově cvičila bez stuhy, takže se tímto pamětníkům omlouváme. Když jsem to pak na hudbu Michala Davida rozbalila, jedno oko nezůstalo smíchy suché!" dodává Benešová.

Zajímavý vývoj se ale nevyhne ani vztahu Petra Pospíšila (Petr Rychlý) a jeho ženy Marie (Nela Boudová), která se vrací z dovolené. Čeho bude při svém návratu svědkem?Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy