Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Lucie Bechynková: V podcastu máme únosy, zmizení, vraždy…

Lucie Bechynková: V podcastu máme únosy, zmizení, vraždy…
Zdroj: Redakce

Milujete detektivky, hltáte každou knižní novinku, bojíte se o život literárních hrdinů a dopředu odhadujete, kdo je vrah? Zločiny se ale nedějí jen na stránkách knih, ale bohužel i ve skutečném životě.

Své o tom ví velká fanynka krimi Lucie Bechynková. S kolegyní Bárou Krčmovou stojí za podcastem Opravdové zločiny. „Je to podcast o zločinech českých i zahraničních, které se staly, a které třeba ještě nejsou vyřešené. Máme tam únosy, zmizení, vraždy... V politických zločinech je na nás málo krve a málo mrtvých lidí,“ říká Lucie s nadsázkou s tím, že překvapivě až osmdesát procent posluchačů jsou ženy.

Všichni jsme trochu paranoidní

„Hodně žen nám píše, že se bojí chodit na rande, po tmě do práce. Jsme už všichni trochu paranoidní, ale třeba to někomu zachrání život,“ říká tentokrát vážně.

Lucie díky podcastu našla něco pozitivního na covidové době. Sice přišla o možnost moderovat akce, ale měla čas na Opravdové zločiny. Natáčení podcastu totiž oběma ženám bere hodně volného času, točí totiž dva díly týdně.

Lucie se stala jednou z tváří kampaně VELO MINI. Sama přitom dobře ví, jak těžké je přestat kouřit a dokonce jí právě VELO s odvykáním pomohlo.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy