Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Lucia Siposová slaví čtyřicítku: Kráska z Černých vdov má tělo jako dvacítka

Zdroj: archiv Lucii Siposové
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Herečka Lucia Siposová, kterou si diváci pamatují jako Veroniku ze seriálu Černé vdovy, slaví 40. narozeniny. Slovenská kráska se může chlubit tváří téměř bez vrásek a tělem, jaké by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Lucia Siposová byla většině českých diváků neznámá, dokud se v roce 2019 neobjevila v seriálu Černé vdovy. Ten měl sice jen jednu sérii, ale slovenská kráska byla středem pozornosti diváků už jen kvůli své kráse a odvaze se odhalit.

Siposová není jen kráskou z Černých vdov, intenzivně se věnuje divadlu a herectví ve filmech i seriálech. Možná právě díky svému pracovnímu vytížení je v tak dobré kondici, že se v plavkách rozhodně nemá za co stydět.

Proměna? Žádná!

Lucia Siposová se v průběhu let snad vůbec nemění. Vrásky na jejím obličeji je zatraceně těžké hledat a postavičku má jako dvacítka. Podívejte se do galerie, jak skvěle vypadá dnes už čtyřicetiletá herečka v plavkách.

Související články

Další články