Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lucia Javorčeková ovládla Instagram: 23 nejžhavějších fotek překrásné Slovenky

Lucia Javorčeková ovládla Instagram: 23 nejžhavějších fotek překrásné Slovenky
Zdroj: archiv Lucia Javorčeková
+ Dalších 19 fotografií
Obří galerie
Lucia Javorčeková je nejžhavější Slovenkou současnosti. Má perfektní postavu s nadměrnými vnadami, díky čemuž se jí podařilo pobláznit svět. Stala se z ní modelka, která sklízí úspěchy i za hranicemi. Navíc je velmi populární na Instagramu, kde ji sleduje více než milion a půl lidí.

Přes noc se z půvabné cyklistky Lucie Javorčekové stala královna Instagramu, kde ji aktuálně sleduje 1,6 milionu lidí. Ohromnou slávu si získala také v zahraničí. Na sociální síti se často chlubí velmi odvážnými fotkami, čímž získala velkou oblibu u fanoušků.

Má dokonalou postavu a navíc má ohromná ňadra. Jen málokdo se nad její skvostnou postavičkou nepozastaví.

Lucia Javorčeková má pohádkové jmění, na které si přišla nejen díky focení v ateliérech, ale pořádný balík peněz se jí sype také z Instagramu. Právem tahle kráska získala titul slovenské královny Instagramu. Podívejte se na její úchvatné snímky do fotogalerie.

Lucia Javorčeková

Lucia na sebe upozornila tím, že se probojovala do finále Miss Universe. Na Slovensku se také často objevovala v nejrůznějších televizních pořadech, na modelingové kariéře zase makala v Itálii. Nejvíc se ale proslavila na Instagramu díky širokému portfoliu více či méně odvážných fotek.

Související články

Další články