Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lucia Javorčeková a čáry s fotkami: Bez retuše vypadá v plavkách jako úplně jiná žena

Lucia Javorčeková a čáry s fotkami: Bez retuše vypadá v plavkách jako úplně jiná žena
Zdroj: archiv Lucie Javorčekové / Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
rozdíl
Modelka a influencerka Lucia Javorčeková (30) má na Instagramu téměř 2 miliony sledujících, kteří si užívají především pohledů na žhavé fotky, které na sociálních sítích často vystavuje. Když ale byla nedávno zachycena na pláži v Mexiku, všechny představy o dokonalosti se jejím fanouškům rozplynuly. Nyní si lidé myslí, že na snímcích, které sama zveřejňuje, si výrazně pomáhá jejich úpravou.

Lucia Javorčeková nepochybně patří mezi nejkrásnější Slovenky. Upozornila na sebe tím, že se probojovala do finále Miss Universe a na sociálních sítích se často chlubí velmi odvážnými fotkami, čímž získala velkou oblibu u fanoušků. Ti ale teď přišli o iluze.

V nedávné době byla fotografy zachycena při radovánkách v mexickém letovisku Tulum, kde se procházela po pláži společně s přítelem. Žena, kterou mohli lidé na výsledných snímcích spatřit, vypadá úplně jinak než instagramová bohyně, na jakou jsou zvyklí.

Lucia věděla, že byla na pláži zachycena, proto na sociální síť napsala jasný vzkaz. „Nepotřebuji nikomu nic dokazovat. Nejsem perfektní, jsem lidská bytost, mám spoustu nedostatků a bojuji s nimi,“ napsala a zdůraznila, že správný úhel může fotku úplně změnit.

Obvinění

Fanoušci se nyní ptají, kolik procent její krásy na Instagramu vytváří pózování a kolik procent je zásluhou retuše. Všimli si totiž, že na fotkách z pláže má oproti fotkám na sociálních sítích Lucia například širší stehna, povislejší ňadra či silnější pas.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy