Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Luboš Xaver Veselý se může jít klouzat: Tomáš Měcháček vyhrál soud a omlouvat se nemusí

Tomáš Měcháček vyhrál soud.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz/Showpix/koláž
+ Dalších 6 fotografií
soud

Tomáš Měcháček si v minulosti svým tvrzením pořádně zavařil. Díky svým prohlášením o internetové televizi XTV spojené s Lubošem Xaverem Veselým o tom, že je proruská a platí ji Rusové, se dostal herec k soudu. Nyní informoval na sociálních sítích, že se mu podařilo vyhrát a nikomu se tak omlouvat nemusí. 

Tomáš Měcháček si pravděpodobně oddychl. Za svá tvrzení o internetové televizi XTV se dostal k soudu. V minulosti totiž herec médium obvinil z toho, že je proruské a Rusové je i platí. Prostřednictvím sociálních sítí nyní informoval o svém triumfu. Vyhrál a omlouvat se nebude muset.


"Zítra ráno proběhne u Vrchního soudu jednání, kde se rozhodne, zda jsem svým tvrzením v rozhlasovém pořadu pana Veselého, známého pod “uměleckým” jménem Xaver, poškodil pověst internetového kanálu XTV nebo ne. ​Inu uvidíme. Důležité je to, že pan Veselý v rozhlase skončil a veřejnoprávní médium je bez něj sice méně veselé, ale zato šťastnější," informoval ještě před samotným soudem.

Doporučené video: Rozhovor s Tomášem Měcháčkem v Karlových Varech:


Hrozilo, že bude Měcháček muset platit 

"Hotovo, vyhráno," psal během středečního dne. V prosinci roku 2022 to ještě pro Měcháčka nevypadalo dobře. Soud totiž rozhodl, že se bude muset Veselému omluvit a zaplatit třicet tisíc korun za náklady soudního řízení. Verdikt soud ve středu změnil a rozhodl ve prospěch Tomáše. Omlouvat se nebude muset.


"Třeba ta vaše XTV, když jsem se na to koukal, to patří nějakýmu pětadvacetiletýmu mladýmu klukovi, ale já jsem slyšel, nemám to potvrzený, že to platěj Rusové, respektive ruská rozvědka. Rozumíte. To je přece strašný. Ti, co zabili dva lidi teďka ve Vrběticích, platěj vaši televizi,“ řekl roku 2021 Měcháček v pořadu Xaver a host, díky čemuž skončil u soudu.

"Nemám rád pokrytectví, nemám rád zbabělost, protože sám to nejvíc nemám rád na sobě, nemám to rád na ostatních lidech, vy třeba jste také pokrytec nebo zbabělec a urážíte novináře, urážíte své kolegy v Českém rozhlasu, tajíte, komu patří XTV, vlastně porušujete Kodex Českého rozhlasu, napadáte svoje kolegy,“ pokračoval dále Měcháček v urážkách.Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy