Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lu z Love Islandu vypustil do světa nový videoklip: Před kamerou se objevila i srdíčka z Love Islandu

Ladislav Jambor alias Lu natočil nový videoklip: Před kamerou se objevila i srdíčka z Love Islandu
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/se souhlasem Tv Nova
+ Dalších 14 fotografií
novinka

Fanynky fešáka z Love Islandu Ladislava Jambora, který si říká Lu, se dočkaly jeho nového singlu s názvem XTC. S námětem klipu, který i režíroval, přišel sám Lu a novou píseň vytvořil společně s piešťanským raperem Arthurem. Na natáčení nechyběli jeho kolegové z reality show, díky níž se proslavil. Mladý hudebník eXtra.cz prozradil, jak se v poslední době změnila jeho tvorba v porovnání s předchozími skladbami. 

Nový klip

Ladislav Jambor alias Lu se proslavil díky oblíbené reality show Love Island. Kromě influenceringu se ale věnuje i hudbě a před pár dny vypustil do světa svůj nový počin, který je v porovnání s jeho starší tvorbou něčím, co jeho fanoušky překvapilo.

„V porovnání s mou předchozí tvorbou, kdy jsem dělal spíše pomalejší, zamilované, anebo temnější smutné skladby, má tato více veselejší a party nádech. A to i přesto, že text je o našich expartnerkách. Toto téma ale nezpracováváme s negativní energií vůči nim. Spíše poukazujeme na to, že náš život pokračuje dál a my se můžeme dál takto bavit,“ řekl Lu eXtra.cz o svém novém klipu.

Skladba vznikala déle, než by si mnozí mohli myslet. „Tuto skladbu jsme nahrávali asi před dvěma lety a s jejím vydáním jsem čekal na ten správný okamžik. A ten nastal i u mě – když jsem prožil nedávný ‚rozchod‘ přímo před zraky statisíců diváků,“ dodal mladý hudebník, který o své novince informoval i na svých sociálních sítích.


Využil soupeře

Účast Diany, Adama, Majla, Jacoba, Hanky a Jakuba ve videoklipu není jediným odkazem na Love Island. V samotném závěru videa si Lu z ruky strhává náramek, podobně jako to udělal v nezapomenutelné scéně ve vile na Kanárských ostrovech, kdy dal jasně najevo, že pouto mezi ním a Adrianou je přetržené.

Doporučené video: Lu Jambor o své účasti v Love Islandu, Adrianě i možných láskách na obzoru.

Luův poslední singl Schíza má na YouTube přes 150 tisíc zhlédnutí a na Spotify se poslechovost blíží ke 100 tisícům. Lu se na konci minulého roku přestěhoval do Prahy a je hudebně velmi aktivní. V současné době plánuje vydávat další singly. Pokud vše půjde podle plánu, jeho fanynky a fanoušci by si do diářů měli poznačit, že na Valentýna se něco chystá.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy