Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ložnice podle znamení zvěrokruhu: Rak potřebuje svíčky, Lev pořádné zrcadlo

Jaká ložnice je ta pravá pro vás?
Zdroj: pinterest
Ložnici bychom měli věnovat náležitou pozornost, vždyť jde o prostor, v němž trávíme nejdelší souvislý časový úsek dne. A nejde jenom o spaní, uspořádáním ložnice lze upevnit milostný vztah. Co však nesmí chybět v ložnici u jednotlivých znamení zvěrokruhu? Hvězdy to vědí a napoví vám!

Ze všech místností v bytě je ložnice tou nejdůležitější. Je to první, co ráno vidíte po probuzení, a poslední, když jdete uléhat. Každé znamení však potřebuje něco jiného. Jak by měla vypadat ta vaše ložnice podle znamení, abyste byli spokojení?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beranovi by nemělo v ložnici chybět něco červeného. Může to být jen detail v podobě polštáře. Červená barva ho totiž stimuluje a zamezuje tak pocitu vyhoření.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býci milují spaní, takže hlavní důraz by měli klást na kvalitní a hlavně velkou postel. Rádi se cítí také v bezpečí, takže by postel měla být v rohu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci jsou zvídaví tvorové, takže by v jejich ložnici rozhodně neměla chybět veliká police a nebo odkládací stůl, kam si budou odkládat své předměty z cest a nové knihy.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak je romantik a citlivka. Do své místnosti, kde dřímá, tedy potřebuje dostatek svíček, které navodí příjemný pocit. Dejte pozor na moc aromatické, které by narušily váš spánek.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev je nejen král zvířat, ale je i králem ložnice. Bude tedy potřebovat pořádně velké zrcadlo, do kterého se bude během svého živočišného aktu dívat.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panna by měla v ložnici hodně odpočívat a meditovat, takže žádné řádění. Udělá dobře, když na noční stolek položí léčivý kámen, který pomůže s její životní energií. Jaký však vybrat? To napoví kameny podle horoskopu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy nemají moc v oblibě přímé sluneční záření, takže udělají nejlépe, když si pořídí žaluzie a závěsy. Budou pak moci příjemně dřímat, aniž by je rušilo světlo.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři si potrpí na barvy a sladěnosti. Nakupování povlečení, které bude ladit do barev ročního období, vás bude bavit. Mějte jich hodně v zásobě.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec moc spánku nedá, protože pořád někde lítá ve společnosti. Když už jde ale ulehnout, měl by mít kolem sebe dostatek polštářů různých velikostí. Jinak totiž nemá šanci usnout.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh sice vlastní spíš menší ložnici, ale neměl by zapomínat na trochu zeleně. Okrasná kytka na okno naprosto postačí. Uvidíte, že se prostor najednou oživí a bude vypadat lépe.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnáři jsou nevšední, takže u něj nečekejte ložnici jako z časáku. Pravděpodobně už dávno vlastní postel, která je v patře. Rádi jsou totiž ve svých snech a poletují na obláčku.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou citlivé na různé zvuky okolí a hluk. Udělají tedy dobře, když si pořídí do své ložnice přehrávač s meditační hudbou, která je ukolébá ke spaní.

Související články

Další články