Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Lovkyně Michaela se chlubí na Facebooku právě zastřelenou žirafou. Dělá prý dobrou věc

Michaela se dnes pochlubila fotografií se svým úlovkem.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Michaela, proti které vznikla petice, kterou podepsaly tisíce lidí a ona se jí vysmála, se pochlubila na sociální síti dalším svým úlovkem. Už ráno avizovala pro své fanoušky, že se chystá skolit žirafu, o čtyři hodiny později se tak opravdu stalo, a jak je Michaeliným dobrým zvykem, nezapomněla s mrtvým zvířetem i zapózovat.

O Michaele Fialové z Litoměřic jsme vám už psali. Ačkoliv dívka klame vzhledem a mohlo by se zdát, že jde o neviňátko, její Facebook je plný mrtvých zvířat od antilop až po lvy.

Emoce kolem lovu divoké zvěře jsou opravdu velké. Někteří se dokonce pokusili o to, aby byl dívce zakázán vstup do Afriky. Petici podepsaly téměř 4 tisíce lidí. Všechny pokusy jsou ale marné a lovkyně si stojí za svým. Tvrdí, že dělá dobrou věc.

„Já maso v buši nenechávám. Jsou dva hlavní důvody k lovu. Kromě masa jsou to benefity za lov. Peníze pomáhají místním lidem a mají prokazatelný vliv na růst populace zvířat,“ vzkázala Míša.

Dělá nám Michaela v zahraničí ostudu a špatné jméno, nebo jste hrdí, že tahle holka, jež má evidentně zabíjení v krvi, pochází právě od nás?

Související články

Další články