Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Lovkyně Lia Kees a tajemný nový boháč: Víme, kdo je její nový milenec!

Lia Kees
Zdroj: Se souhlasem Lii Kees
+ Dalších 7 fotografií
Vztahy

Modelka Lia Kees, která si v současnosti užívá slunného Španělska, nedávno promluvila pro eXtra.cz o své nové lásce. Identitu záhadného boháče ovšem nechtěla prozradit. Redakci se ale ozval zdroj, který je tajemnému muži blízký, a prozradil nám, o koho jde!

Miss Europe 2016 Lia Kees (26) si již několikátý týden užívá na dovolené v prosluněném Španělsku a rozhodně tam není sama. Dělá jí společnost tajemný miliardář, o kterém modelka pro eXtra.cz řekla pár slov, ale jeho identitu prozrazovat nechtěla. Redakce ovšem od zdroje blízkého boháči získala informaci, že se jedná o podnikatele Petra, který dlouhá léta podnikal ve Španělsku, kam velice často jezdí. 

"Je to neuvěřitelný gentleman a dopřává nám tu nejen komfort a zázemí, ale díky jeho vytříbenému vkusu dokázal vybrat také ty nejlepší kousky, jimiž budeme zdobit galavečer, který nás v příštím týdnu čeká. Španělsko je úžasné a cítím, že tento výlet přišel v ten pravý čas," řekla modelka tento týden pro eXtra.cz.

Modelka Lia Kees nedávno prošla nelehkým rozchodem s miliardářem Richardem Chladem. V posledních pár týdnech se ale zdržuje ve Španělsku, a jak sama říká, bere to jako naprostý restart a znovunalezení své cesty.

Změna přátel

Lia hovoří o rozchodu jako o jednom z temných období ve svém životě, které ji ovšem nezlomilo. "Uvědomila jsem si, jak silná vlastně jsem. Ustát pomluvy, všechen ten hnus a veřejný lynč, bylo občas velmi nepříjemné a psychicky náročné, ale zvládla jsem to. Samozřejmě za podpory mých nejbližších lidí, jejichž přítomnosti si ve svém životě nesmírně vážím," řekla před časem eXtra.cz.

"Přehodnotila jsem spoustu věcí, naučila jsem se vážit si doopravdy dobrých lidí. Absolutně se mi změnil okruh přátel, což také přičítám změně směru svého života," pokračuje. Po návratu ze Španělska bude mít modelka plné ruce práce. "Po návratu mě čeká focení na titulní stranu mezinárodního pánského časopisu," dodala.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy