Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lovkyně fotbalistů znovu udeřila! Tomáš Ujfaluši uvízl ve spárech známé české moderátorky

Tomáš a Markéta vypadají spokojeně.
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Moderátorka pořadu Telebrity Markéta Křivánková má v hledáčku nový idol! Po plejádě jmen jako herec Vojta Kotek nebo fotbalista Lukáš Vácha je tu další z řady slavných. A opět jde o sportovce - fotbalistu. Tomáš Ujfaluši (39) vedle blonďaté krásky vypadá velmi spokojeně!

Křivánková se pomalinku řadí k děvčatům, o nichž se mluví jako o holkách slavných. Přítomnost slavných a bohatých má prostě ráda. A teď se může chlubit někdejším fotbalovým obráncem Tomášem Ujfalušim.

Tomáš Ujfaluši se pochlubil snímkem z parádního večírku, kde alkohol tekl proudem, vyprávěly se fotbalové historky a jistě i dobré vtipy z prostředí showbyznysu. Markéta je moderátorka a v branži, jak sama uvedla, je dlouhých 8 let.

Křivánková totiž není žádnou neznámou v postelích slavných. V roce 2013 chvíli tahala za city Vojtovi Kotkovi, psalo se o vztahu s fotbalistou Lukášem Váchou, nějakou dobu se tahala údajně i s jedním známým tatérem a teď je tu Ujfaluši. Zkrátka je to holka s dobrým apetitem.

Soudě dle snímku to byl výživný večírek a Markéta nám k němu něco řekla, když jsme ji oslovili s tím, zda nám vztah s „Ujfim“ potvrdí.

„Jaké to jsou fotky? S Tomášem netrávím moc času. Znám ho jen z doby, kdy jsem chodila s Lukášem Váchou, tehdy jsme se seznámili,“ tázala se kráska, která s Tomášem přeci moc času netráví, a proto jistě její paměť moc dobře ví, při jakých příležitostech se s ním fotila. „Jsme jen kamarádi. Žádný vztah není. O vztahu mluvím, jakože spolu bydlíme a jiné,“ mlžila krásná Markéta.

Markéta možná hledá opravdovou lásku, jenže u Ujfalušiho by měla být obezřetná. Důvod? Pod Ujfalušim totiž údajně ležela půlka Prahy. Žen prý si získal více, než nastřílel v dobách své největší slávy gólů. Své o tom ví třeba Michaela Ochotská, misska Aneta Vignerová a další známé tváře… No uvidíme, jak se romanci mezi krásnou Markétou a milovníkem ženských klínů bude dařit. Třeba to bude ta pravá láska – ta osudová.

Související články

Další články