Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lovkyně exotických zvířat Michaela Fialová: Na OnlyFans se svlékat nepřestanu

Michaela Fialová se začala svlékat na OnlyFans. Prý pro dobrou věc!
Zdroj: Se souhlasem Michaely Fialové
+ Dalších 5 fotografií
Pytláctví

Kontroverzní lovkyně Michaela Fialová (33) informovala o alarmující situaci v Jihoafrické republice, kde je na vzestupu pytláctví. Lidé, kteří přišli kvůli koronavirové krizi o práci, totiž trpí hlady. Pomoci se jim rozhodla i samotná Michaela. Výtěžek z jejího OnlyFans tak jde na pomoc patrole, která proti pytlákům bojuje.

Koronavirus nezavařil jen Evropě a profesionální lovkyně Michaela Fialová dala vědět o tom, co by se do naší české kotliny bez její pomoci dostalo jen těžko. V Jihoafrické republice se totiž ve velkém rozrůstá pytláctví. V rezervaci Tugela Game tak vznikla tzv. protipytlácká jednotka.

Lidé už nemají co jíst, tak pytlačí

"Ta rezervace je vlastněna komunitou. Kvůli pandemii koronaviru se však turismus do oblasti výrazně snížil, do rezervace tedy putuje mnohem méně peněz. Většina aktivit je placena z peněz lovců - a to jak místních, tak i zahraničních, kteří na místo míří za trofejemi. Mnoho lidí z komunity ale právě kvůli pandemii koronaviru o svou práci přišlo a právě ti se uchýlili k pytlačení. Oni totiž trpí hlady. Pytláctví se tak v oblasti rozrůstá," popsala Michaela pro eXtra.cz.


Oblast tedy trápí nejen nepovolený lov zvěře, ale také hlad lidí, kteří přišli o práci. A protože není dost lidí, kteří by se o alarmující situaci zajímali, rozhodla se místním v boji s pytláky pomoci sama. Jak? Pomocí OnlyFans.

Michaela se svléká na OnlyFans, aby pomohla místním

"Peníze, které mi vynáší OnlyFans, jsem použila, abych jim dovezla výstroj. Ve výsledku jsem ale byla hrozně překvapená, protože ti lidé nemají skoro nic. Je to prostě mládež, která v podstatě holýma rukama riskuje život, aby ochránila zvířata jako nosorožce, slony nebo třeba i prasata. Přidala jsem se tedy k patrole, hledala pasti a chodila po nocích chytat pytláky. Jenže patrola rozhodně potřebuje mnohem větší pomoc. Proto budu sdílet své sexy fotky na OnlyFans, abych jim vydělala více peněz. Pomoci ale může každý," dodala Michaela. Pokud si tedy její OnlyFans předplatíte, automaticky přispíváte na dobrou věc. Sama Míša se už v minulosti setkala s předsudky. Mnoha lidem se nelíbí, čím se živí.

50 zvířat zachráním, zabiju jedno, říká Michaela Fialová

"Legální lovci nikdy nezpůsobí vyhubení nebo ohrožení určitého druhu. Nemluvím tu ale o ilegálních lovcích, tedy pytlácích, kde platí bohužel přesný opak," řekla Michaela už v jednom z minulých rozhovorů. Na pravou míru nepřestává ani uvádět, jakým způsobem zvířata loví.

"Je hrozně lehké napsat, že lovím žirafy, které jsou ohrožené, ale není to pravda. Existuje spousta druhů žiraf a jejich poddruhů, některé ohrožené jsou, některých je v Africe hojně. Já samozřejmě ulovím jen tu, která ohrožená není," vysvětlila. Míša navíc zvířata jenom nezabíjí. Málo už se ví o tom, že jim hlavně pomáhá.

"Na 50 zachráněných zvířat zabiju jedno. Dělám totiž veterinární péči. To ale nikoho nezajímá, přitom je to i nebezpečnější než normální lov. Tam navíc zachráníte spoustu životů, zvíře uspíte a zas ho probudíte. Nebezpečí je v tom, že to musíte dělat z bezprostřední blízkosti," popsala Michaela Fialová pro eXtra.cz.

Související články

Další články