Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Loví divou zvěř, zbroják by ale měla mít spíš na své tělo: Michaela Fialová jako andělský zabiják

Nejkrásnější lovkyně zvěře: Michaela Fialová jako zabiják ve spodním prádle
Zdroj: Se souhlasem Michaely Fialové
+ Dalších 8 fotografií
Lovkyně

Že lov zvířat nemůže být sexy? To jednoznačně vyvrací profesionální lovkyně exotické zvěře Michaela Fialová, kterou na sociálních sítích zahlédnete buď s puškou nebo trofejí v podobě mršiny v ruce, či ve spodním prádle. A nebo oboje dohromady! Tahle kráska nyní začala sdílet odhalená videa s informační hodnotou a úspěch je obrovský.

Michaela Fialová je česká profesionální lovkyně. Tahle zdánlivě křehká brunetka má na svém kontě mnoho exotických výprav, profesních úspěchů a hlavně triumfů v podobě mršin zvířat, která zabila. Někteří ji přezdívají jako “zabijáka v sukni”. Michaela umí prodat svou ženskost a někdy propojí oboje. Na sociálních sítích ji často zahlédnete v sexy prádélku a nedávno dokonce začala tvořit i na OnlyFans.

Nejvíc sexy lovkyně Michaela Fialová

A právě pouze ve spodním prádle nyní poučuje o lovu na svém Instagramu. Sdílí krátká videa s informační hodnotou a úspěch je obrovský. Tato sice kontroverzní, ale dosti pikantní videa sledují tisíce lidí a počet fanoušků rychle stoupá.

Společně s veřejným vystupováním přichází také řada negativních reakcí a především velké nepochopení společnosti. Její sociální sítě byly několikrát zabanovány kvůli častému nahlašování a pifku na ni několikrát měli samotní ochránci zvířat. Pro ni samotnou je však lov naprosto přirozený. Nejen o tom se totiž rozpovídala v jednom z dřívějších rozhovorů pro eXtra.cz. "Vyrůstala jsem s tatínkem v rodině, která lovila,” svěřila se tehdy.

Lidé zaměňují lov a pytláctví

Podle Michaely se totiž často jedná o neznalost lidí, kteří si legální lov pletou s pytláctvím. "Základní informace je, že legální lovci nikdy nezpůsobí vyhubení nebo ohrožení určitého druhu. Nemluvím tu ale o ilegálních lovcích, tedy pytlácích, kde platí bohužel přesný opak," uvedla v rozhovoru.

"Nikdy jsme neuznávali věznění zvířat v klecích, kde do nich rvou antibiotika. Líní lidé si pak jdou pro to svoje maso do obchodů. Zvíře by mělo být v přírodě, papat travičku a prožít kvalitní život. Až přijde jeho čas, pak ho zastřelíte," vysvětluje. Pojďme se společně podívat na ty nejvíce sexy snímky, které si Michaela pro své fanoušky přichystala. Výběr těch nejlepších najdete v galerii!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy