Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Loví cizí muže! Toto jsou nejznámější rozvracečky českého šoubyznysu

+ Dalších 7 fotografií
krize u prachařů
Jsou to ženy, které umí rozbít cizí vztah na kusy. Vůbec neřeší, že jejich vyhlédnutý muž někoho má. O koho jde? Přeci o rozvracečky.

Tak se na ty holky a dámy pojďme podívat. Linda Rybová měla kvůli Davidovi Prchařovi peklo. Aby také ne, když ho odvedla kolegyni Daně Batulkové. Ovšem historie se na podrobnosti neptá, právě herečka je a navždy zůstane tou, která umě rozvrátila manželství. Což dobře zvládá i Vlaďka Erbová (37), i když získat Tomáše Řepku asi nebyla životní trefa.

Gábina Dvořáková je už dnes zapomenutá. Neštěkne po ní sice ani pes, ale veřejnost si stále tak nějak pamatuje, že to byla ona, kdo tahala ženatého Leoše Mareše od manželky Moniky. Na druhou stranu, Leoš nikdy nebyl žádný svatý muž. Něco jiného je Ornella Koktová (26). Tahle no name holka do showbyznysu vlétla jako torpédo. Moc chtěla být slavnou, což se jí nakonec podařilo. Vzala to přes Tomia Okamuru, kde jí však pšenka příliš nekvetla. A tak skončila u Josefa Kokty, který byl v té době ženatý s Gábinou Parytšovou. Ornella jejich románek přesto zveřejnila a odtáhla ho k sobě. Otěhotněla a od té doby má drahého Pepíčka jen pro sebe.

Jovana Skrčeská nenechala Josefa Vojtka u jeho manželky. Ovšem v tomto případě se není čemu divit, rocker byl v té době hodně divoukým hřebečkem. Jovana ho však evidentně uklidnila. Poté, co se vzali, je lídr skupiny Kabát jako vyměněný a alespoň navenek je krotký jako beránek. Kdo by to byl řekl ještě před takovými deseti lety?

A pak tu máme Evu Perkausovou, což je velmi vydařený případ. Dívka s andělskou tvářičkou, které chlapi padají k nohám. Manžela dokonce odvedla od své sestry Moniky, což je počin, který se zapsal do zlatokopeckých dějin. Moderátorka Primy je zvyklá na ledacos, jen tak něco ji nerozhází. A ten výčet! Antonín Charouz, Karel Kuba, Václav Kadlec, Adrian Stojkov a další, kteří si nemohli pomoci… Teď má však děvče celkem trabl. Nejenže se neustále zamotává do svých řečí, ale navíc o jejího exmilence Kubu se zajímá policie. Uvidíme, jak to s ní dopadne. Třeba pomůže další bohatý byznysman Ivan, se kterým nyní randí. A jen tak mimochodem, i tenhle boreček je ženatý…

Hana Maciuchová a její velká láska s Jiřím Adamírou nebyla jen tak z čistého nebe. Slavná herečka ho totiž odvedla od rodiny, on měl dokonce v té době jedenáctiletého syna. To jí však nebránilo, aby si ho urvala pro sebe. Rok to bylo jako na houpačce, než ho konečně definitvně přetáhla na svoji stranu. Není se čemu divit, že dnes už samozřejmě dospělý Marek stále nechce o rozpadu rodiny mluvit a herečce nemůže dodnes přijít na jméno. Holt takové věcí se dějí dnes a děly se vždycky.

Mohlo by vás zajímat

Další články