Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

+ Dalších 20 fotografií
Vít Starý z Mandrage se změnil k nepoznání. Z třicátníka se stal muž, kterému by lidé hádali kolem 50 let. Víťa má problémy s démony. Skupina oznámila, že si bere na nějaký čas pauzu. Konkrétně uvedla, že jeden ze členů na tom není dobře a je třeba mu pomoci. Jenže nic není ztraceno. Na pomoc přispěchal kolega z branže a bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián. Ten má zkušenosti s pervitinem. Jaké jsou jeho zásadní rady?

Kdo zkusil pervitin či jiné návykové látky, moc dobře ví, že chytnout se do pasti závislosti není vůbec těžké. To, co droga dává na začátku, si později několikanásobně bere zpět. Své o tom ví zpěvák Michal Penk nebo třeba Martin Kocián. Drogy a alkohol člověka poznamenají duševně i na vzhledu.

Martin Kocián má jasno

"Zkušenosti s tím mám a každému, kdo má touhu to zkusit, bych to okamžitě rozmluvil. Je to zlo," řekl redaktorovi eXtra.cz Martin Kocián. Hvězda kapely Lunetic je přesvědčená o tom, že Starý lítá v drogách. Zpěvák Mandrage ale pravý důvod a původ svých "démonů" zatím nespecifikoval.

Kocián nabízí své rady

Jako správný kolega se Martin rozhodl, že pro Starého natočí video, které by mu mohlo být mečem v jeho boji. "Mám pro Víťu 5 dobrých rad, díky kterým by své problémy mohl porazit. Základem všeho je chuť změnit svůj život a disciplína. Kdo chce, může se z toho dostat a já tomu talentovanému klukovi fandím, kdykoliv se na mě může obrátit," pokračoval Kocián směrem ke kolegovi z hudební branže.

Hudební skupina Mandrage obsazuje nejvyšší příčky českých hitparád už dlouhé roky. Chlapci si získali oblibu u posluchačů všech věkových kategorií. Jejich skladby jsou extrémně chytlavé a v Česku by se těžko hledal někdo, kdo ani jednou neslyšel některou z nich. Mít takový úspěch však může být dost náročné a občas se to zkrátka vymkne kontrole.

Už dříve se o Víťovi mluvilo ve spojitosti s návykovými látkami, jenže ostatní členové toto tvrzení odmítali. Například když zpěvák přišel o přední zuby, údajně za tím stála vážná nehoda na kole.

Držíme Víťovi palce

Teď záleží hlavně na Víťovi, aby se svých problémů zbavil. Podívejte se na video, jaké rady do boje mu zasílá Martin Kocián. Všichni talentovanému zpěvákovi drží palce, aby vše zvládl na výbornou. Kocián je přesvědčený, že ví, v čem Víťa lítá. A také věří, že toto video mu pomůže.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy