Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lovec dámských klínů Michal Hrdlička se vrátil na místo činu! Vysmátý vyprávěl kumpánům, jak podvedl Plíškovou

Michal se nestyděl přijít opět do Finlandia stanu.
Zdroj: eXtra.cz, Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Člověk by si myslel, že když má Michal Hrdlička po nevydařené party, kde se sápal po kdejaké holce a močil na ulici, z ostudy kabát, tak radši zaleze někam do nory a jen tak nevyleze. Jenže moderátor na to šel opačně - následující večer se vrátil do hlavního stanu vedle Thermalu a pařil znovu. Jen teď odešel po svých. To mu vážně nestačilo, co se předešlý mejdan stalo?

Všichni, kdo byli ve Finlandia stanu včera večer, nestačili zírat. Kdo si myslel, že Michal Hrdlička s ostudou na triku odjede se svěšenou hlavou domů, tak se krutě mýlil. I když by měl spíš zpytovat svědomí, jak zostudil svou partnerku Karolínu Plíškovou, tak to vypadá, že jeho svědomí opravdu netrápí.

Jako ten největší frajer přišel s úsměvem na rtech mezi návštěvníky festivalu a alkoholu se opět nevyhýbal. Jen si teď dával pozor na množství, aby se z něj zas nestala nechutná troska, co se neudrží na nohou. A ani neoblizoval holky a kluky, co stáli kolem něj. Skvěle se bavil, házel jeden vtípek za druhým a nikdo by na něm nepoznal, že pravděpodobně od své milé dostal za tu ostudu kopačky.

Jak je vidět, tak si sporťák z ničeho hlavu neláme, dělal, že se nic nestalo, a přešel to s úsměvem. Tohle by dokázal málokdo, kdyby ho tak národ odsoudil jako jeho. Jenže je vidět, že má všechny totálně v zadní části a jede si dál svůj diskopříběh. Přeci za jedno ožrání se nestřílí…

Související články

Další články