Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Love Islandem cloumá obří skandál. Lidé nadávají na zrádného Chrise a zuří z dvojího metru produkce

Love Island: diváci se bouří, produkce podle nich udělala vyřazením Majky velkou chybu
Zdroj: Koláž eXtra/Se souhlasem Televize Nova
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
LOVE ISLAND

Nový díl Love Islandu šokoval jak diváky, tak i soutěžící ve vile. Protože si Chris velice neočekávaně vybral jinou dívku v Casa Amor, musela reality show opustit Majka. To u fanoušků vyvolalo velkou vlnu nesouhlasu a nepochopení, a to i ohledně chlapců, kteří Chrise v jeho výběru podpořili. V komentářích na Instagramu to schytala jak produkce, tak i neoblíbená účastnice Rachel. Diváci se ptají, jak je možné, že na ni se pravidla, která jsou tento rok poněkud podivná, nevztahují. 

Nová řada reality show Love Island 2023 je v plném proudu a má za sebou již řadu dramat. V posledním dílu, který byl velice očekávaný, byla s velkým překvapením vyřazena Majka, protože ji zradil partner Chris, který neobstál ve zkoušce věrnosti ve vile Casa Amor. Nahradila ji u Chrise bombshell Darina.

Chlapi jako padouchové

Někteří chlapi si u fanoušků nepolepšili, spíše naopak sklízejí velkou kritiku. Obzvlášť Honza s Adamem, kteří nejvíce Chrise podporovali ve výběru druhé dívky, poté ale zdánlivě litovali Majku. Někteří se domnívají, že je to z taktických důvodů. "Velká faleš, oni dva, je to odporné, očividně Majku a Chrise brali jako silnou konkurenci, záviděli a přetvařovali se," uvádí fanynka. "Taková faleš od kluků. Adam a Honza, kde je nějaký charakter?" zuří další.

Chyba produkce

Ani u této vyhrocené situace si diváci neodpustili zmínit velice výraznou účastnici show Rachel, která je podle některých ve vile držena záměrně kvůli sledovanosti. Diváci se na Instagramu totiž podivují, jak je možné, že Majka vypadla poprvé, ale single dívka a červenovlasá kráska u ohniště bez partnera stála hned několikrát a stále dostává šance. "Jak to, že ona mohla být sama dvakrát a Majka musela jít," diví se fanynka. "Tak hlavně, že ona tam dvakrát sama zůstala," píše další divačka.

Produkce si podle některých nechala odchodem Majky ujít velkou příležitost a vyvolat ve vile ještě větší drama, které by zřejmě diváky potěšilo. "Proč produkce nenechala Majku ve vile na gauči? Šla by do Olivera, Chris by se pos*al, Petra by byla v ohrožení, bylo by to teprve drama," diví se fanoušek a nabízí řešení, jak by se celá show mohla udělat zajímavější. "Produkce si vyhazovem Majky nechala ujít největší vzrůšo," souhlasí další divák.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy