Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Love Island se bouří: Vraťte nám Mishalu, tyhle holky jsou katastrofální

Love Island: Diváci chtějí zpět Mishalu Orth
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Love Island

Diváci Love Islandu zuří. Zoufale chtějí zpátky Mishalu. Naopak dívky, které ostrov lásky obsadily, by nejraději poslali zpátky domů. Na Naomi se jim nelíbí odstáté uši, na Mirce chování a na blondýnce Viviane zase svalnatá postava. Připravili jsme pro vás sbírku hejtů na tyhle tři nejméně populární ostrovanky, posbírali jsme je ze sociálních sítí.

Love Island je show, do které se dostanou jen ti nejžhavější. Jenže fanoušky poměrně rozhodilo, když vypadla Mishala a v show ji "nahradila" Naomi Adachi, která má do typické krásky daleko. Přestože má Naomi výstavní postavu, lidem se zkrátka nelíbily třeba její odstáté uši nebo vylezlý zub. "Tak to si děláte srandu ne? Mishala, taková kráska, která musela odejít, a teď tam má přijít zubejda a k tomu má uši jak lopuch," bouřili se už tehdy diváci. Celé dílo zkázy pak dokonala Viviane, která lidem zase připadá moc svalnatá a jako babochlap.

"Vypadá jak předělaný policajt z filmu Někdo to rád blond," dodala dokonce divačka Helena na Vivianin účet. A další hejty na sebe nenechaly dlouho čekat a nevyhnuly se ani Mirce, která patří k nejméně oblíbeným ostrovankám. "Mirka by měla táhnout," vzkazují jí fanoušci na sociálních sítích. "Ano, Mirečka ať jde hledat lásku někam jinam," začali se přidávat další s tím, že je podle nich dokonce i hloupá. "To, v čem tam chodí, to rovnou může být nahá. Je trapná," trefila se do Mirky třeba divačka Romana. My si pro vás připravili sbírku největších hejtů na krásné, avšak neoblíbené ostrovanky.

Názory diváků na 3 nejméně oblíbené ostrovanky:

Mirka

Co to tam předvádí? Je k smíchu a rozmazlená.

Má hnusný účes.

Z týhle kozy mám deprese, jen se na ni podívám...

Naomi

Zoubková víla?

Uši má jak slon Dumbo...

Chudáci kluci, když se musí párovat s tímhle!

Viviane

Ten botox na ní snad každou chvíli vybouchne...

S těmi upravenými rty nemůže ani mluvit!

Není to přeoperovaný muž?

Být celému národu na očích není holt lehké a kromě získání nových zkušeností sklízejí účastníci reality show také spoustu kritiky. Jak se s tím popasují, je pak už jen na nich. A co si myslíte vy? Která kráska z Love Islandu by podle vás měla rychle zamířit zase domů? Vrátí se Mishala přece jen zpátky na ostrov lásky?

Související články

Další články