Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Love Island pokračuje. Diváci se dočkají nejen pikantností, ale i nového páru!

Love Island After: Oblíbená reality show odhalí nový pár
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
show

Oblíbená televizní reality show Love Island nedělním finále tak úplně neskončila. Diváci se mohou těšit na show Love Island After, ve které se dozvědí spoustu pikantností ze zákulisí. Informovala o tom TV Nova. Dostane se i na to, kdo z odpadlíků se dal s kým dohromady.


Vítězi Love Islandu a držiteli pohádkové výhry dvou milionů korun se stali Laura a Martin. Už to vypadalo, že jsme se s účastníky reality show rozloučili nadobro, ale nakonec tomu tak není. TV Nova přinesla informaci, že show nekončí.

Pro diváky se totiž připravuje pořad Love Island After, ve kterém budou soutěžící mluvit jak o své účasti v show, tak i o životě po jejím skončení. Dozvíte se tak, jak žijí soutěžící po návratu z ostrova, s kým se stýkají a co rádi dělají v běžném životě. Uvidíte tam většinu účastníků.

Podle diváků má vítězný pár největší šanci na to, aby jejich láska vydržela i po návratu z Kanárských ostrovů. Na druhém místě se umístila Gabriela s Pítrem a třetí místo obsadil pár Nikol s Vilémem. Jenomže to není všechno, kromě těchto tří párů vznikl nakonec ještě jeden!

Nový pár Love Islandu

Přišla s tím Mishala Orth, jedna z bývalých účastnic. „V řadách odpadlíků se vytvořil nový pár. Kdo to je, vám zatím neřeknu, ale ve vile se nepotkali," prozradila pro TN.cz.

Kdo se chce dozvědět, kdo nový pár tvoří, musí si počkat na pátek 19. listopadu, kdy Love Island After startuje na portálu Voyo. Poté se na tuto show mohou těšit každý pátek a sobotu.

Další skvělou informací pro fanoušky Love Islandu je, že se chystá druhá série. Je se na co těšit.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy