Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Love Island opustili Mishala a Tomáš: Vypadla jen proto, že tvořila pár s lhářem, píší lidé

Mishala a Tomáš opustili vilu lásky.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
love island

Reality show Love Island opustil první pár, tím párem je Mishala (28) a Tomáš. Ohnivá Mishala se zanedlouho stala jednou z nejoblíbenějších účastnic celé show a dle slov diváků vypadla jenom proto, že tvořila pár se zapomnětlivým lhářem Tomášem, který vyvolal ve vile pořádný rozruch. Do nepříjemné pozice dostal barman Tomáš dokonce i oblíbeného Vildu, který se později omluvil i za to, co vlastně nikdy neřekl. 

Ve vile lásky nastal moment, který mnohé diváky velmi překvapil. Poprvé reality show Love Island musel opustit pár, který tvořili oblíbená Mishala a Tomáš, který do vily nedávno přišel jako nově příchozí, přesto za svou krátkou dobu dokázal ve vile vyvolat pořádné dusno, když na jednoho ze soutěžících - Vildu - hodil slova, která řekl Vašek, jenž se ve vile sotva ohřál. Vilda se přesto zachoval jako chlap a omluvil se i za to, co vlastně nikdy neřekl.

Fanoušci by chtěli Mishalu zpět

Fanoušci by dle svých slov chtěli Mishalu zpět, na uhrančivou černovlásku byl nejen krásný pohled, ale také bavila svým bezprostředním humorem. Pár s Tomášem navíc tvořila pouze proto, že si ji zrovna během párování vybral, city k němu ale nikdy nechovala. "Někdo tady nemuví pravdu. Jsem teďka vlastně v páru s klukem, o kterém vůbec nic nevím a vím jen to, že když se tady objevil, tak se začali všichni hádat," uvedla Mishala ještě v době, kdy byla jedna ze soutěžících ve vile.

"Mishalu vraťte, ta stejně vypadla jen kvůli Tomášovi. Vybral si ji největší lhář vily. Jasně že pak netvoří pár, kterému by diváci věřili," píší nyní diváci po vyřazování. "Mishala byla super, měla šťávu. Bohužel vypadla kvůli Tomášovi, dobrý pár byla s Vildou. Už to bez ní nebude ono," uvádí dál fanoušci.

V galerii si připomeňte žhavou zpěvačku Mishalu, která vilu lásky musela opustit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy