Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Love Island opustila Tess: S Nathanem to nebylo skutečné, ve vile zůstali manipulátoři

Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
love island

Vilu reality show Love Island opustila Tereza (24), která tvořila pár s Nathanem (25). Tentokrát se na vyhazovu z vily podíleli nejen fanoušci, ale také účastníci, konkrétně nejsilnější páry, které rozhodly, že vypadne právě tanečnice Tess, která byla v show podle diváků mazaná a velmi chytrá. Někdo nevěřil, že je její láska k Nathanovi skutečná, a jiní neustále vyzdvihovali, že působí jako "stará mladá".

V reality show Love Island opět došlo na kruté vyřazování. Nejen diváci, ale i soutěžící se nově rozloučili s tanečnicí Terezou, která byla ve vile od samého počátku. Ve vile dokonce podle svých slov našla i lásku, konkrétně tvořila pár s Nathanem, který je nyní ve vile bez partnerky.

Podle většiny diváků však jejich vztah nebyl opravdový, nebo opětovaný, a to právě zejména ze strany Tess. "Já myslím, že to Tess neměla opravdové, je mazaná a chytrá. Nathan je srdcař a má ji rád, z jeho strany jsem viděla víc," píší nyní lidé sledující reality show. Jiní ovšem vidí hráče v ostatních soutěžících. "Myslím, že u Tess a Nathana to bylo upřímné. Ovšem Pítr a Vilda jsou velmi falešní. Pítr začíná dobře manipulovat se svou Gábinou," svěřují své názory diváci.

Vypadá starší, ale chováním působí na svůj skutečný věk

Krásná čtyřiadvacetiletá tanečnice z Prahy byla také častým terčem kritiků, kteří neřešili téměř nic jiného než její věk. "Tereza je moc krásná, ale je pravda, že na mě působí jako čtyřicátnice, tolik jsem jí tipovala," přiznává Ilona. "Ano, vypadá starší, minimálně přes třicet, ale chováním působí mladší, a také to nic nemění na faktu, že vypadá odmalovaná nejlépe," dodávají další.

Někdo se z odchodu Tess raduje, jiní smutní. Jak už to tak ale bývá, v reality show se zkrátka na férovost nehraje, obzvlášť když je v sázce i milionová výhra.Související články

Další články