Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Love Island opustil Petr: Byl to fejk s pohledem šílence a slova o gay minulosti

Love Island: Vypadl Petr, byl to fejk a měl pohled šílence, nešetří ho
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Love Island

Další vyřazování novácké reality show Love Island nedopadlo dobře pro Petra, který musel ostrov opustit. Je to fejk s pohledem šílence, znělo ze všech stran. Kromě toho začaly prosakovat i žhavé informace o gay minulosti některých účinkujících a i o Petrově sexualitě se na sociálních sítích vedou debaty. Proč by se mu jinak nepodařilo navázat hlubší vztah s žádnou z vnadných ostrovanek?

Má pohled šílence, tvrdí lidi o Petrovi

"Cítím neuvěřitelnou úlevu, spadl mi kámen ze srdce. Upřímně jsem rád, že jsem venku. Nejtěžší jsou cesty k sobě a já jsem měl čas přemýšlet o svém životě, o tom, kým chci a nechci být," tvrdil do kamery téměř bez mrknutí brvou a se strnulým výrazem v očích vypadlý účastník Love Islandu Petr. S ním se museli ostatní soutěžící rozloučit.

Petr nedokázal navázat hlubší spojení s žádnou z přítomných sexy krásek. Fanoušci to svádějí na to, že je skrytý gay. "Už i to jeho mluvení tomu nasvědčuje," myslí si třeba fanynka Simča. "Je gay a ještě o tom ani neví," psali další z diváků, kteří navíc kritizovali jak Petrovu povahu, tak i jeho pohled. "Je to pohled šílence," neudržela se jedna z divaček.

Petr byl fejk, Vašek je ko*ot

Petr označil Aishu za lásku na první pohled, na Mishalu pak šel podle svého názoru až moc rychle a na Simču naopak pomalu. Své chyby při svádění pak označil za instantní karmu v přímém přenosu. Ještě by ho prý zajímalo, jaké by to bylo s Laurou, a Petr doufá, že ji pozná i mimo kamery. Vztah s Vaškem jí ale přeje a doufá, že to páru vyjde.

To už se ale neudržela ani moderátorka Love Island Extra, slovenská topmodelka Saša Gachulincová, podle které je Petr prostě jenom prachsprostý fejk. "Kde měl čas, aby si našel čas sám k sobě, když tam sváděl tři holky?" ptal se pak moderátor Vojta Drahokoupil (26). A notoval jim i host, návrhář Lukáš Macháček.

"Hraje na city a není mi sympatický," řekl na Petrovu adresu. Ten se ostatně nekrotil vůbec. Uvedl, že by si na sebe účastníci v show měli vzít také něco víc než jen plavky. Dalšího za soutěžících, Vaška, pak označil za ko*ota a dodal, že už s ním byl párkrát v posteli! Petra vystřídal na ostrově Tomáš, kterého si zvolili diváci. Takže uvidíme, jak v partičce sexy ostrovanů zamíchá kartami.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy