Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Love Island očima vypadlíka Sandra. Drsná kritika Rachel a výsměch správňákovi Honzovi

+ Dalších 5 fotografií

Než našel lásku, musel z vily odejít. Vyřazený Sandro z Love Islandu si fanoušky na svou stranu dostal až po konci v show, a to hlavně díky tomu, že svůj vztah s bombshell Natálií, která již také ve vile není, začal budovat až mimo zamilovaný ostrov. V pořadu eXtra Host se rozpovídal jak o vztahu mezi ním a blonďatou kráskou, tak i o vztazích ve vile. S kým si mladý sympaťák ve vile sedl a naopak koho už nemohl ani slyšet? A jaký má názor na nové páry? 

Sandro Jandejsek se pro účast v Love Islandu rozhodl hlavně z toho důvodu, že mu nevyšla jeho účast v Survivoru. Svého rozhodnutí však nelituje, došel totiž díky show k názoru, že si chce hlavně najít lásku svého života. "Dva roky jsem sám a už bych chtěl najít tu pravou, na Love Islandu to ale nevyšlo. Už mě přestalo bavit to randění, na to už nejsem," řekl Jandejsek, který ve vile lásku nenašel, ale první náznaky se již ukázaly s bombshell Natálií.

S tou se Sandro chtěl po jejím vyřazení sejít. "Určitě někam půjdeme a uvidíme," vysvětlil Jandejsek. Netrvalo dlouho a "pár" zašel na romantické rande, o které se podělili se svými fanoušky na Instagramu. Ti jsou nadšení a vztah mezi krásnou blondýnou a sympatickým Sandrem podporují.

Upištěná Rachel

Sandro byl ve vile spíš neutrální osobností a nebyl s nikým na nože. Přesto se však našli lidé, kteří mu vadili. "Moc mi nesedl Honza, je na mě až moc energický. Pořád mluvil a furt si tam něco zpíval, trochu mi vadil," vysvětlil Jandejsek, který má rád spíše lidi klidné. Proto se mu nezamlouvala ani Rachel. "Je uječená a upištěná, ale jako fajn," dodal Sandro na adresu divoké Slovenky.

Oblíbenci a dobrými přáteli pro něj byli Chris s Claudem, s jehož vztahem Sandro zrovna moc nesouhlasil. "Clauda mám hrozně rád, ale Rachel šla podle mě hrát jenom hru. Řekla, že si za celou dobu Clauda nevšimla. Jak si ho, když je tam pět kluků, mohla nevšimnout?" ptá se Jandejsek. "Je pro mě těžké ten jejich vztah pochopit," dodal.

Naopak vztah Chrise s Majkou podporuje a mají prý podle Sandra šanci vyhrát celý Love Island. "Líbí se mi ten vztah, mám moc rád i Majku, jen je tam velký věkový rozdíl," vysvětlil účastník reality show, který už ze hry vypadl. "I přesto si myslím, že by jim to mohlo vyjít," dodal Jandejsek. Jenže to ještě netušil, že Chris Majku zradí a vybere si jinou...

"Nemyslel jsem to tak"

Sandro si však srdce fanoušků nezískal hned, protože prý kvůli stresu z kamer nedokázal myslet jasně. Ve svém medailonku do reality show řekl pár slov, která by leckterou slečnu spíše urazila, ale on to tak prý vůbec nemyslel. "Všechno v medailonku, co jsem řekl, jsem určitě tak nemyslel, řekl jsem, že by holka měla být ozdobou, ale to takhle myšlené nebylo," vysvětlil Sandro. "Teď chci holku, aby mezi námi byla chemie a abych si s ní rozuměl, to je vše, co mi stačí," řekl vyřazený účastník, který přiznal, že jeho slova mu k lásce ve vile spíše nepomohla. Nyní však svá slova ujasnil a může se těšit na možnost nové lásky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy