Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Love Island míří do finále: Tyhle krásky jsou největšími favoritkami

Love Island míří do finále.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
love island

Reality show Love Island míří do finále. V show plné zvratů, lásky a zábavy se protočilo mnoho krásných mladých lidí, kteří se pokusili najít lásku a zabojovat o 2,5 milionu korun. Samotné vyvrcholení show je již za rohem a tohle jsou podle diváků největší favoriti pohádkové výhry. Zabojují o výhru i již vyřazení soutěžící?

Reality show Love Island si postupně zamilovaly tisíce diváků, kteří s napětím sledují život několika soutěžících ve vile na Kanárských ostrovech. Soutěžící bojují nejen o milionovou výhru, ale i o nalezení spřízněné duše. To se několika párům možná již povedlo, což je i důvodem, proč mají finále na dosah. Tohle jsou největší favorité:

Laura a Martin

Jeden z nejvíce favorizovaných párů je Laura s Martinem, kteří jako jediný pár obývají vilu již od samotného začátku soutěže. Na rozdíl od ostatních účinkujících je ani jednou nepotkala jakákoli krize a na diváky působí jako skutečný pár, který před sebou nijak netaktizuje. "Laura s Martinem by to měli vyhrát," píší fanoušci. Mnozí diváci se ale také shodují, že ač jsou nejstabilnější pár, jsou zároveň i ten nejnudnější. "Jsou nejnudnější, nezaslouží si tam zůstat. Našli se, to je v pořádku, ale ať už si raději užívají lásku venku a neotravují ve vile. Je to show a každý by si měl výhru zasloužit," uvedla jedna z divaček.

Gabriela a Pítr

I Gabriela s Pítrem jsou oblíbeným párem. Gabriela Pítra zprvu vyděsila a působila na něj namyšleně, což nakonec ale vyvrátila a oba tvoří krásný pár. Společně již několikrát zavítali i do pokoje neřesti "hideaway", kde rozhodně nezůstalo pouze u zamilovaných pohledů a slov. Fanoušci Love Islandu by jim výhru přáli. "Oni dva se mají rádi a užívají si to spolu. Je zábavné je pozorovat a není to jen nudné klišé," napsala jedna z fanynek. Někdo má na tento pár ovšem jiný názor. "Pítrovi to moc nevěřím. Gabriela má naivní růžové brýle... aby nakonec nebyla z Pítra zklamaná," píše divačka, se kterou mnozí souhlasí.

Nikol a Vilda

Nikol s Vildou prošli menší zkouškou, která je na chvíli rozdělila, a museli tvořit pár s jiným soutěžícím. Zkoušku s pár slzičkami a žárlivostí ale ustáli a tvoří spolu opět pár. Vzájemné zalíbení je velmi zřejmé, dokonce plánují společnou budoucnoust a Nikol by se kvůli Vildovi odstěhovala i z Prahy do Olomouce. "Vilda je živel a potřebuje k sobě někoho, jako je právě Nikol. Moc jim fandím," píší lidé směrem k tomuto páru s jasným názorem bez dalších spekulací.

Nedávno se také hlasovalo, jaký byl podle diváků nejoblíbenější již vyřazený účinkující. Podle počtu hlasů vyhráli Mishala a Nathan. Ukážou se nakonec i oni v samotném finále? To je otázkou. V galerii se podívejte na favority reality show.

Související články

Další články