Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Love Island míří do finále: O milionovou výhru bojují poslední páry. Křivák David prozradil svého favorita

Love Island míří do finále.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
show

Love Island se blíží do finále. Od pátečního večera mohou fanoušci v aplikaci Love Island rozhodnout, který z párů se stane vítězným a zaslouží si výhru dva miliony korun. Velké finále moderované Zorkou Hejdovou, ve kterém o sympatie diváků budou soupeřit už jen tři páry. Komu fandí nedávní odpadlíci David s Natálií? A jak si show užila Zorka Hejdová (32)? To si přečtěte níže.

Poslední epizodou před finále Love Islandu bude páteční díl na Voyo. Hned po něm se v aplikaci Love Island spustí hlasování, které bude trvat až do sobotních 20 hodin a které rozhodne o vítězích.

Na vyvrcholení randící show se těší i pár, který již ze hry vypadl a v médiích budil největší rozruch.

"Finále bude už v neděli a já se nemohu dočkat toho, jak to dopadne, ale také toho, až se konečně opět všichni uvidíme i mimo vilu," říká Natálie a její partner David ji doplňuje: "Já samozřejmě fandím všem a přeji jim to. Mým favoritem je ale Zbyněk. Tomu a Sabi to přeji nejvíce. A popravdě jsem dost zvědavý, komu to po vile vydrží i do reality. Já s Natálií jsme doma už od soboty a ještě jsme nebyli od sebe," prozradil pro Novu.

Vše jsem prožívala se soutěžícími

Moderátorka Zorka Hejdová strávila na Kanárech několik měsíců. Podle svých slov se na ostrově pár věcí naučila a promluvila i o slzách, které jí pravidelně stékaly po tváři.

"Byla to jízda! Bylo to vlastně tak super, jak jsem očekávala, a možná ještě lepší! Jak jsem říkala už před startem show, bylo to pro mě něco nového i po stránce moderování. Naučila jsem se být dramatická a vážná, když si to situace žádá, což je poloha, ve které často nemoderuju. Ale na druhou stranu, ono to šlo vlastně přirozeně. Ty emoce jsou tu velké a pro soutěžící je to jediná realita, kterou mají. Každé loučení se neobešlo bez slz a já to prožívala s nimi," prozradila Zorka se slovy, že je za tuhle zkušenost velmi vděčná.

"Navíc volný čas jsme trávili neustále pohromadě jako rodina a vyměnit moře za sychravý podzim, to už je jen třešnička na dortu. Odvážím si, stejně jako soutěžící, vzpomínky na celý život a jsem za tuhle zkušenost opravdu vděčná. Love Island je srdcovka," uzavřela Zorka, která si vzpomínky zaznamenává i na svůj Instagram.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy