Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Love Island leze lidem na nervy: Kdyby jim nasypali pod sklo zrní, mají rozbité huby

Viviane rozdělila Gábinu s Pítrem.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Love Island

Show Love Island nejde přesně podle představ diváků. Ti si přejí návrat Mishaly a Nathana do vily. Jasno mají ale i v tom, kdo by měl ve výsledku vyhrát. Do komentování na sociálních sítích se pustili hojně také muži. Ti kritizovali pánské obsazení ostrova i to, že je show začíná pořádně nudit.

Už nás to nebaví

Vypadá to, že s Love Islandem docházejí divákům nervy. Do vily chtějí zpátky Mishalu a nově také vypadlého Nathana, který podle nich dělal alespoň nějakou zábavu. Někteří jeho odpůrci ho sice kritizují za to, že je podle nich spíš na chlapy než na holky, jiní ale považují Nathana za lepidlo, které drželo celou show pohromadě.

Diváci už to po dalším dílu Love Islandu zkrátka nemohou vydržet a na show si na sociálních sítích pořádně stěžují. Už je tolik nebaví a přejí si ji nějak ozvláštnit. "Už to začíná být nuda, dejte tam běžné lidi z ulice. To bude teprve zábava," psal třeba divák Vláďa. Do komentování se pustilo hojně právě mužské publikum, které namísto toho, aby chválilo dámy a jejich žhavé postavy, se rozhodlo navážet převážně do mužů, jejich vzhledu a orientace.

"Ti pánové, kteří v show vystupují, vypadají jako z umělé hmoty," rozčiloval se Pavel. Ne každého zkrátka baví pozorovat, jak mezi sebou randí dokonalí modelové. "Dejte jim do ruky lopatu," notoval mu divák Jiří. Toho už show očividně přestala bavit. A ani ženy nevyvázly bez kritiky. "Myslím, že kdyby jim někdo u dveří nasypal zrní a přikryl ho sklem, mají všechny dámy z Love Islandu rozbité huby," ulevil si Václav. "Zrušte to," prosil divák Michal. Velmi rychle se také ukázalo, komu diváci přejí výhru.

Vítěz je jasný

"Laura s Martinem jsou top, ale zpátky chci Mishalu a Nathana," psala divačka Monika. Ta tak vlastně shrnula, kdo je na ostrově lásky nejoblíbenější. Právě Lauru si chválí většina fanoušků. "Na rozdíl od ostatních umělotin má Laurinka alespoň něco v hlavě," psala třeba paní Vlasta. "Všichni jsou tam falešní. Výhru přeji Lauře a Martinovi, ti jediní vypadají upřímně," dodala divačka Věrka.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy