Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Love Island jde do finále: Přelétavá Mirka je zoufalec a Honza zklamání, píší lidé

Mirka a Honza.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
love island

Po odchodu žhavé Aishy (20) z Love Islandu se jejímu bývalému partnerovi Honzovi (32) začala pořádně zapalovat lýtka. Ač Aishe řekl, že k ní chová skutečné city a budou vztah budovat i v realitě, k naplnění slibů zřejmě nedojde. Nyní tvoří v reality show pár s Mirkou (27), která se během posledních pár dní po odchodu Aishy velmi projevila a "jen tak" se Honzovi svěřila se svými sexuálními fantaziemi. Diváci její chování neberou vůbec s humorem, naopak je podle nich zoufalá a Honza je velkým zklamáním. Do finálového kola se nakonec přesto nedostali.

Reality show Love Island míří do finále, vilu na ostrově lásky aktuálně obývají čtyři páry. Tím divácky nejslabším je podle diváků nově Mirka a Honza, který měl dříve tvořit "silné pouto" s Aishou. Ta ale ostrov opustila a Honza od té doby působí jako jiný člověk, jako nesvázaný.

Mirka se Honzovi velmi otevřela: Chlap si se mnou může dělat, co chce

Jako jiný člověk nyní působí i modelka a tanečnice Mirka, která při svém působení v reality show vystřídala několik mužů, kteří se v show objevili. K její smůle ale nebyla přitažlivost ani jednou opětovaná, což se nyní téměř u konce reality show obrací a v Mirce nalezl velké zalíbení Honza. Během druhé společně strávené noci se mu dokonce důvěrně otevřela a pohovořila o svých sexuálních fantaziích, což zachytily kamery, které jsou ve vile na každém rohu.

"Těším se na pořádnej sex. Až mě někdo zničí. Já ráda zlobím, ale jen v posteli. To mě fakt baví. Mám ráda jiný sprosťárny, třeba když mě tahá za vlasy. To má asi hodně holek," svěřuje se Honzovi, který nejprve nemá slov. Pak se ale do tématu zvídavě zapojil. "A co plácání?" zeptal se Mirky. "Klidně, to taky. Já říkám, ať si se mnou v posteli chlap dělá, co chce," dodala Mirka, která svými slovy Honzu zajisté dostala do rozpaků. 

Diváci mají jasno

Pravidelní diváci reality show nevzali konverzaci nijak úsměvně, naopak nechápou, z jakého důvodu se Mirka do tohoto tématu pustila. "Ta už má vážně dost. Mirka je už zoufalá. Někdy si říkám, že je to všechno nahrané. Ani nejde o to téma, které probírají, ale za jakých okolností. Je mi z nich zle," píší diváci.

"Už jí hoří u zadku, tak musí taktizovat až do konce. Tohle je fakt moc. Honza mě také velmi zklamal, co odešla Aisha, tak se chová úplně jinak," uvádějí další fanoušci reality show, než pár Love Island opustil. "Mirka mě ani nepřekvapila, když to tam tak střídá. Honza mě zklamal. Intelektem jsou si ale blízko, nic ve zlém, ale asi se k sobě hodí o něco víc," dodávají další diváci, kteří se v názorech velmi shodují.

Související články

Další články