Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Love Island diváky rozčiluje: Mezinárodní reality show s influencerkou, která tam nemá co dělat

Účastníci Love Island 2023.
Zdroj: Se souhlasem televize Nova
+ Dalších 6 fotografií
LOVE ISLAND

První díl žhavé reality show Love Island 2023 budí emoce. Noví soutěžící si budou muset vybojovat přízeň své polovičky a diváků, to se jim ale zatím spíše nedaří a fanoušci si našli spoustu výtek. Nával negativních reakcí na sociálních sítích vzbudila mezinárodní účast, influencerka, co si v minulosti prošla zneužitím a nyní se rozhodla najít lásku, či fakt, že obyčejní lidé nemají v Love Islandu šanci. 

Na televizních obrazovkách se opět budou moci diváci těšit na reality show Love Island, kde si skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Divákům se však řada novinek nezdá a podivují se nad exotickými mužskými jmény či nad účastnicí s traumatickým zážitkem.

Mezinárodní účast mužů

Pochopení nenašla například mezinárodní účast soutěžících. Diváci se na sociálních sítích pustili do mužských účastníků reality show s tím, že je v Česko a Slovenském Love Islandu pouze jedno české jméno. "Je to český Love Island a jediné české jméno je Honza," směje se fanynka. "Já myslela, že koukám na americký Love Island podle těch jmen," dodala další. "Sandro? Alessandro? To nejsou česká jména," rozzlobila se divačka.

I přes negativní ohlasy na mezinárodní obsazení si však chlapci našli mezi českými dívkami své fanynky. "Sandro a Lu, za těma tam letím hned," napsala nadšená fanynka. Ovšem našli se i nespokojení diváci, kterým se vzhled mladých mužů nezamlouvá. "Tak tohle se vám moc nepovedlo, ani jeden hezký frajer," podivuje se divačka.

Láska po zneužití
Vlna kritiky padla hlavně na účastnici Rachel Karnížovou, která se na svém Instagramu svěřila s domácím násilím a údajným zneužitím od svého přítele. Ovšem divákům přijde podivné, že se kráska po takovém traumatu rozhodla jít to reality show. "Myslela jsem si, že je Rachel úplně znechucená každým chlapem a nechce vztah hodně dlouho, jak sama pořád tvrdí ve stories, a potom jde do reality show, kde musí tvořit pár doslova každý den," podivuje se jedna z fanynek. "To snad ne, neznásilnil ji předtím přítel? A teď jde do reality show," nechápe divák.


Kritiky se dostalo i na povolání dívek, které jsou z velké části influencerkami. Diváci se podivují a nerozumí, proč by v reality show nemohla být i neznámá osoba, bez vysokých čísel na sociálních sítích. "Zase kvůli sledovanosti tam dali veřejně známé osobnosti, smutné," komentuje fanynka. "Obyčejný člověk snad nemá šanci, to vybíráte podle sledujících na Instagramu?" tázala se divačka.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy