Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lovci prokletých pokladů: V seriálu na Primě se objeví hrdina z Mumie a řada dalších slavných herců

Lovci prokletých pokladů: V seriálu na Primě se objeví hrdina z Mumie a řada dalších slavných herců
Zdroj: CBS
+ Dalších 10 fotografií
seriál
Televize Prima zařadila do svého programu nový seriál Lovci prokletých pokladů. Diváci ho budou moci sledovat každý pátek večer a jeho zápletka i sestava herců, kteří do seriálu byli obsazeni, slibují kvalitní podívanou. Před kamery se totiž postavili herci z filmů Mumie, Deník Bridget Jones či z kdysi populárního italského seriálu Elisa z Rivombrosy.

Lovci prokletých pokladů pojednávají o bývalém agentovi FBI Dannym McNamarovi, který je specializovaný na kradená umělecká díla a starožitné předměty, a neohrožené zlodějce umění Lexi Vaziri, kteří spojí síly, aby dopadli nemilosrdného teroristu, který organizuje své zákeřné útoky s pomocí ukradených pokladů.

V hlavních rolích se představí herci Sofia Pernas a Matt Barr. Představitele Dannyho mohou lidé nejlépe znát z filmu Prci, prci, prcičky: Na táboře, kde si zahrál protivného populárního táborníka, který lpěl na pravidlech a šikanoval Stiflera. Představitelka Lexi si pak zahrála menší role v několika krimiseriálech a Lovci prokletých pokladů jsou pro ni první velkou hereckou příležitostí.

Oded Fehr

V roli teroristy Karima Farouka, tedy úhlavního nepřítele ústřední dvojice, se divákům představí herec Oded Fehr. Toho si lidé mohou pamatovat z kultovního filmu Mumie jako Ardetha Baye, který střežil Imhotepovu hrobku.

Fehr si zahrál rovněž v několika dalších známých filmech, jako jsou například Resident Evil, Deuce Bigalow: Evropský gigolo či Snílek. Velkou roli si zahrál i v populárním seriálu Čarodějky, kde představoval mocného démona.

James Callis

Fanoušky romantické komedie Deník Bridget Jones jistě potěší, že byl do nového seriálu obsazen herec James Callis. Ten si v britském filmu na motivy stejnojmenné knihy před lety zahrál homosexuálního kamaráda hlavní postavy.

Antonio Cupo

Pokud seriál Lovci prokletých pokladů budou sledovat příznivci starších historických seriálů, nepochybně si povšimnou povědomé tváře. Jednu z vedlejších rolí totiž dostal i herec Antonio Cupo, který si zahrál hlavní mužskou postavu v pozdějších sériích seriálu Elisa z Rivombrosy. Ten byl před lety vysílán televizí Prima a vzhledem k romantickému podtextu se především u žen těšil velké oblibě.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy