Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Lovci pedofilů vymysleli dokonalou návnadu a hned se jeden chlípník chytil

Katie a Neil Ivallovi chytili pedofila do pasti.
Vadí jim pedofilové, a tak se rozhodli, že je začnou sami chytat. Manželský pár z Británie Katie a Neil Ivallovi se rozhodl, že s těmito lidmi, co obtěžují nezletilé, pěkně zatočí. A co si na ně vymysleli?

K tomu, že budou lovci pedofilů, se rozhodli na základě toho, že jeden takový chlípník lákal na sex i jejich příbuznou. A tak vymysleli pěknou návnadu. Vytvořili falešný profil čtrnáctileté školačky, které dali jméno Kerry. A hned se jeden pedofil chytil.

Kontaktoval ji Craig Chapman (35). Nebral si vůbec žádné servítky a začal ji lákat na sexuální hrátky. A šel na to pěkně zhurta. Líbilo se mu, že je tak mladá, a tlačil na ni, aby se setkali osobně. Katie a Neil nakonec svolili.

Setkat se měl s dívkou v říjnu na parkovišti u supermarketu v Bedfordshire. Když přijel na místo, snažil se z mobilního telefonu Kerry zavolat, aby zjistil, kde je. Ale k jeho překvapení se pedofil se žádnou čtrnáctiletou dívkou nesetkal. Čekali na něj už Katie a Neil. A ti na muže hned zavolali policii. Muži vše došlo a chtěl utéct, Neil ho ale do příjezdu policie zadržel.

Manželé policii předali všechny důkazy včetně konverzací i videonahrávky, kde muž podrobně popisuje sex s dívkou. Craig Chapman byl v prosinci odsouzen k 16 měsícům vězení. Po propuštění z vězení musí podstoupit léčbu a jeho jméno bude 10 let uvedeno v rejstříku sexuálních násilníků.

Mohlo by vás zajímat

Další články