Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lounové se směje celý Facebook! "Velká umělkyně" pobavila svým sebevědomím, virál děti jí to daly sežrat!

Zdroj: facebook.com
Už několik hodin sjíždíme událost nazvanou Seminář "Jak uspět" pro umělce, kterou vytvořila na Facebooku velká umělkyně v housce Olga Lounová, a jsme z toho prostě úplně hotoví. Virál děti nenechaly na Olze nit suchou a vytrolily ji takovým způsobem, že nás bolí břicho.

Nejlepší virálek posledních měsíců v českém rybníčku se podařil vytvořit Olze Pytlounové, známé pod příjmením Lounová, jen škoda, že je to nechtěné.

Olga došla z nějakého záhadného důvodu k přesvědčení, že je natolik úspěšná umělkyně, že by mohla radit stagnujícím či méně úspěšným umělcům. No co vám budeme vykládat, bavíme se nejen jejím sebevědomím, ale také dotazy, které na stránku přibývají.

Je to naprosto největší trapas všech trapasů a Olinka by si měla jít dát okamžitě studenou sprchu a probrat se zpátky do reality. Jedno jí ale musíme nechat, baví od rána celý Facebook.

"Pronikněte do tajemství českých vod. Dozvíte se, jak to skutečně u nás funguje. Jaké kroky potřebujete udělat k tomu, abyste se prosadili?" To všechno vám poradí zkušená teta Olga!

Olžina akce samozřejmě okamžitě zaujala české virál děti, které když nesledujete na FB, tak přicházíte o pořádnou porci glos a postřehů z každodenního života. Ty spustily okamžitou bombardovací akci a my od té chvíle jen aktualizujeme a padáme pod stůl.

Nejvíc diskuzi zabila Markéta Lukášková, která umí vytrolit i nemožné: "Vím, že jste se dřív jmenovala Pytlounová a proslavila jste se, až když jste se přejmenovala na Lounovou. Musím si taky z příjmení odstranit první tři písmena? Budu mít větší šanci se proslavit jako Ášková?" Na vlnu, kterou to spustilo, se můžete podívat sami.

Pozadu nezůstala ani naše bývalá kolegyně Nikol Štíbrová, která má vždy připravený sarkasmus po ruce, nebo Michael Skřivan, jeden ze zakladatelů Stay Z, si dovolil přispěchat s motivační kolážičkou a vůbec, víte co, tady máte odkaz a pobavte se sami, to, co se tam momentálně děje, je totiž naprosto neinterpretovatelné.

Gratulace, Olgo!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články