Zpěvačka Olga Lounová, desetinásobná mistryně republiky v umění brát se strašně vážně a podezírat český trolling z rozsáhlého spiknutí proti svému uměleckému a kantorskému působení na ty méně talentované, sháněla dva roky asistentku. Jak to dopadlo, netušíme, ale inzerát visel na jejím webu do minulého týdne, kdy ho zlikvidovala po další sérii facebookových hejtů, které na ni v poslední době sesílá protilounovská lob­by.

Podle všeho na asistentku měla ještě vyšší nároky než sama na sebe, což je neuvěřitelné, protože z toho, co Olga komunikovala, si jde 24 hodin a 7 sedm dní v týdnu brutálně za svým a děsně dře, i kdyby si celá pražská anarchofejsbů­konovinářská kavárna postavila hlavu a chtěla na ni svrhnout atomovku nebo jí alespoň utrhnout hlavu a vláčet ji o majálesu ulicemi.

Asistentka Olgy z inzerátu, který subreta vyvěsila na svůj rallye-dřinaweb, měla podle všeho mít dva metry, kozy trojky, IQ 150, fůru volného času, nekritický obdiv k Olžině diskografii a zcela určitě by měla mít horolezecký výcvik a umět zadržet dech na tři hodiny, ostatně posuďte sami – Olga hledá v inzerátu estétku s řidičákem (bacha, bude vám do toho kafrat, jezdí rallye a ze zbytku světového závodního pole formule 1 a spol. uznává jen Landu), která mlčí, slouží, nefňuká, je hezká submina a je schopná makat v presu.

Chápejte, Olga má někdy ve čtyři ráno hysterák a je třeba ji přeprat, uklidnit a s mobilem u ucha u toho domlouvat koncert v Carnegie Hall, což by ještě šlo, kdybyste u toho nemusela v orkánu couvat na přecpaném parkovišti a Olga u toho neměla vedle vás roubík v hubě, ruce v bok a v jedné z nich stopky.

A protože zpěvačka požadovala jako součást „cévéčka“ fotku celé postavy v plavkách, připadal a připadá si autor článku trošku diskriminovaný, a to i v případě, že by měl vaginu místo svého maršálka.

Docela by nás zajímalo, co by na rozsáhlý soupis parametrů zaměstnance řekla bojovnice za rovnoprávnost a ombudsmanka Anna Šabatová? Při vší úctě k Lounové, kdyby se k ní přihlásila romská Supermanka, která se echt nebojí plavat se žraloky, vzala by ji? Anebo jinak, v obličeji krásná, nordická, vysoká, hyperflexibilní lesbička, ke všemu ochotná v pracovní i privátní sféře, akorát, baba juk, s obrovskou prdelí?

Inu dobrá, Olga to smazala, protože si zřejmě uvědomila, že každý má právo na svou šanci a je čas text přepracovat a otevřít náruč všem rasám a pohlavím. Dobře, Olgo, jsi výjimečná žena!