Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Louis září štěstím: Kate Middleton ukázala vysmáté nejmenší princátko

+ Dalších 24 fotografií
rodinné foto
Britská královská rodina je oblíbená po celém světě. Má nespočet fanoušků, kteří vždycky ocení, když se objeví nová rodinná fotografie. Naposled rodina poskytla na Instagramu oficiální snímky, na nichž se sešly rovnou tři generace.

Šťastná a spokojená. Tak působí britská královská rodina, která se nechala zvěčnit v zahradách Clarence House. Na snímku lze spatřit prince Charlese s jeho Camillou a samozřejmě prince Williama a Harryho.

Spousta půvabu by ubyla, kdybychom se nemohli dívat na Meghan Markle (37) nebo Kate Middleton. Meghan je oblečená do decentních smetanových šatů s černým páskem. Kate zvolila model à la rozverná školačka. Nutno podotknout, že vypadá báječně na to, že má tři děti.

Princezničku Charlotte (3), prince George (5) a to nejmenší, půlroční princátko Louise ukázala veřejnosti po dlouhé době. Děti na sebe tak opět strhli všechnu pozornost.

Mohlo by vás zajímat

Další články