Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Loučení se StarDance: Tereza Kostková v novém účesu se chlubila dárky na rozloučenou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
konec
V sobotu jsme byli svědky velkého finále desáté řady taneční soutěže StarDance. Mnozí fanoušci tohoto už legendárního pořadu se shodují na tom, že právě jubilejní, desátá řada patřila k těm nejlepším za poslední roky. O to horší bylo loučení. Moderátorka Tereza Kostková, která přišla na finále v novém účesu, se na Instagramu pochlubila dárečky, které dostala. Smutek z loučení u Terezy jistě vystřídala úleva.

Tereza Kostková (43) patří k nejlepším českým moderátorkám a opět tuto skutečnost poslední řadou StarDance potvrdila. Vždy elegantní, pohotová, vtipná. S Markem Ebenem tvoří bezpochyby nejstálejší moderátorskou dvojici v novodobé televizní historii.

Finálový večer jubilejní desáté řady byl jen třešničkou na dortu za všemi povedenými díly, které lákaly každou sobotu k obrazovkám rekordní počet diváků. „Dnes se loučíme… děkuji stardancáčci… dojali mě… kytička a báječné růžové šáňo,“ napsala krásná moderátorka k příspěvku s kyticí. Smutek z loučení u ní jistě už vystřídala úleva. Vždyť moderovat každý týden přímý přenos je velký zápřah.

Nový účes, se kterým se Tereza pochlubila těsně před finále, sklidil obrovský úspěch. Moderátorka omládla o deset let a vypadala ještě lépe než kdy jindy. Z České televize unikly informace o tom, že příští rok se StarDance konat nebude. Jedenáctá řada by se měla na obrazovkách objevit až v roce 2021. Účastníci zřejmě nejsou ani zdaleka ještě známi, jisté ale je, že moderovat další řadu bude opět oblíbená dvojice Kostková – Eben.

Mohlo by vás zajímat

Další články