Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Loučení s umučeným Marečkem (†3): Víme, kam můžete přijít zapálit svíčku!

+ Dalších 26 fotografií
Uctění památky
Louny a s nimi i celé Česko jsou na nohou kvůli smrti malého Marečka (†3). Toho měla umučit matka Simona s přítelem Josefem. Ještě minulý čtvrtek prý lidé viděli totálně zmláceného chlapečka na dětském hřišti, potom ho údajně matka s otčímem nechali umírat v příšerných bolestech dva dny. Sousedé chtějí uctít Marečkovu památku, naplánovali proto poslední rozloučení.

Policisté zadrželi v souvislosti se smrtí malého Marečka (†3) jednoho muže. Pravděpodobně jde o Josefa, přítele chlapcovy matky Simony. Po té se však po sobotě, kdy její syn vydechl naposledy, slehla zem. Není jasné, kde se momentálně nachází.

Obyvatelé Loun příšerný případ zasáhl a chtějí se s chlapečkem naposledy rozloučit. V neděli 24. února od 14 hodin se proto sejdou na tamějším Mírovém náměstí.

„Babičky, maminky, tetičky. Všech se nás dotklo, co se zde v Lounech událo. Pojďme a zapalme svíčku za malou dětskou nevinnou dušičku a dejme najevo, že nám to není lhostejné. Sjednoťme se, ať jsme bílí, černí nebo žlutí. Chtějme větší tresty pro ty, kteří páchají zlo na dětech,“ stojí v popisku události na Facebooku.

Svíčky za Marečka ale místní zapalují už teď. Před domem, kde s matkou Simonou a údajným trýznitelem Josefem žil, je jeho fotka, květiny i množství plyšáků.

Sledujte eXtra.cz, byli jsme v Lounech a brzy přineseme další podrobnosti.

DALŠÍ ČLÁNKY O PŘÍPADU UTÝRÁNÍ MALÉHO MAREČKA:

JE POŘÁD NA SVOBODĚ?! Po matce umučeného Marečka (†3) se SLEHLA ZEM!

MRAZIVÉ OBVINĚNÍ: Malého Marečka (†3) jste nechali doma umírat NĚKOLIK DNÍ!

Měl utýrat chlapečka (†3) z Loun k smrti: Popáleniny, modřiny a vytrhané vlasy! Matka na to nic

Matka umučeného Marečka (†3) o úděsném týrání věděla! Chlapečka mlátili jak psa

HRŮZNÁ SVĚDECTVÍ okolí: Marečka (†3) se chtěli zbavit, umučili ho, protože jim překážel!

Mohlo by vás zajímat

Další články