Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Loučení s těhotnou Voříškovou: 3Bobule, věnované Postráneckému, mohou jít do kin

Zdroj: Instagram / archiv
+ Dalších 8 fotografií
bobule
A je hotovo. Film 3Bobule, v jehož hlavní roli se představí těhotná Tereza Voříšková (30), je úspěšně dotočen. Herci se na vinici společně loučili nejen s natáčením, ale i s kolegyní, která bude v příštích měsících řešit mateřské povinnosti. Tereza Voříšková, nyní Tereza Ramba, si po náročném natáčení během horkého léta oddychla asi nejvíce ze všech.

Oblíbená série filmů Bobule se nyní rozrostla o třetí pokračování. Film, ve kterém se snoubí humor, krásy Moravy a chuť vína, nyní poputuje do střižny. Poslední natáčecí den si všichni herci užili. Nejenže se loučili s natáčením, ale i s těhotnou herečkou, které všichni přáli především krásné a zdravé miminko.

V komedii 3Bobule nás děj zavede opět na Moravu a ukáže hlavně to, jak hlavní hrdinové dospěli. Již zmíněná Tereza Voříšková (30) se jedenáct let po natočení prvního dílu proměnila asi nejvíce. Je z ní vdaná paní a navíc budoucí maminka. Po jejím boku si už tradičně zahrál Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer nebo Miroslav Táborský.

Ve třetím díle Bobulí si už bohužel nezahrál Václav Postránecký, který začátkem května podlehl vážné nemoci. Stejně tak už neuvidíme Lubomíra Lipského. Ten zemřel před čtyřmi lety na podzim. Hlas Václava Postráneckého ale v několika obrazech uslyšíme. Původně měl ve filmu hrát také, jenže jeho zdravotní stav už to neumožnil.

Premiéra filmu je naplánována na 12. března 2020.

Související články

Další články