Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Loučení s knížetem Karlem plné celebrit: Stylová Čvančarová, Holubová se synem či Bolek Polívka

+ Dalších 56 fotografií

Poslední rozloučení s Karlem Schwarzenbergem si nenechala ujít řada známých osobností. Dorazila plejáda tváří ze světa politiky a stejně tak z řad celebrit. Na místě byla i redakce eXtra.cz. Jak zdokumentovali fotografové, poslední sbohem přišla dát například Jitka Čvančarová či Eva Holubová. 

Česko se v sobotu ponořilo do smutku a naposledy se loučí se zesnulým knížetem Karlem Schwarzenbergem. Před Katedrálou sv. Víta, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se to hemžilo nejen osobnostmi ze světa politiky, ale i mnoha celebritami.


Mezi prvními dorazila Eva Holubová, kterou doprovodil její syn. Z tváří showbyznysu se přišel rozloučit i herec Tomáš Hanák, který přišel po boku své partnerky. Nechyběla ani Aňa Geislerová, která dorazila i s celou rodinou. "Každý rok na Vánoce nám dával bažanta a stromeček,“ řekla deníku Blesk herečka.

Jitka Čvančarová na pohřbu zazpívá

Celá v černém přišla i herečka Jitka Čvančarová, která svůj outfit doplnila stylovým kloboučkem. Právě ona měla tu čest zazpívat na smutečním obřadu hymnu. Podle přání Karla Schwarzenberga zazní na samotném konci obřadu i Narodil se Kristus pán, což je koleda, kterou nesmírně miloval.


Smuteční obřad na Pražském hradě si nenechal ujít ani Bolek Polívka, který na zesnulého politika stále vzpomíná. Jako další přišla například dokumentaristka Olga Sommerová, kterou doprovázel politik Martin Bursík a jeho žena Kateřina Jacques. Ze světa filmu dorazil i režisér Jan Hřebejk.

Kdo další si poslední rozloučení nenechal ujít, si můžete prohlédnout v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy