Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Loseři roku: Kdo v roce 2019 v Česku udělal největší malér a měl by radši zmizet z republiky?

Zdroj: Mikolas Josef, Instagram
+ Dalších 7 fotografií
TRAPASY
Kdybychom měli popsat všechny ostudné věci, kterých se lidé v českém showbyznysu dopustili v roce 2019, nestačily by nám na to všechny internety. Kdo jsou podle nás největší loseři téměř uplynulých dvanácti měsíců? Kdo se dopustil největších trapasů a kdo zůstal mezi poraženými?

Letošní rok byl na pořádné trapasy a propadáky v českém showbyznysu jako dělaný. A že se jich událo! Pojďme si představit nejzajímavější z nich.

Velké pozdvižení vyvolala zpěvačka Jana Kirschner v soutěži The Voice. Diváci ji od začátku soutěže nesnášeli, připadala jim přehnaně afektovaná. Takovou smršť hejtů snad ČR ještě nezažila. Jana nejspíš chtěla soutěží oživit své již trochu zaprášené jméno, kdyby ale věděla, co to způsobí, asi by se na to nejspíš vykašlala.

Zkraje roku vyšlo najevo, že Mikolas Josef nečekaně přišel o téměř čtvrtinu svých followerů na Instagramu. Ten v té době začal provádět tvrdé čistky a uživatelům, kteří si například nakupovali sledující ve velkém, nekompromisně „snižoval stavy“. Mikolas měl před zákrokem 440 tisíc sledujících, poté už „jen“ 346 tisíc. V době psaní tohoto přehledu ke konci roku 2019 jich má „pouze“ 296 tisíc, takže to vypadá, že buď čistka pokračuje, nebo milého zpěváka opouštějí obdivovatelé.

Vyhrožování

Josefu Rychtářovi (61) asi bylo líto, že jeho „sláva“ (ne, že by někdy nějakou měl) pomalu pohasíná, a tak opět pozurážel svou exmanželku Darinu Novou. Kvůli tomu se dostal k soudu, ještě před ním ale někdo poškozené poslal nábojnice, což bývá vnímáno jako výhrůžka.

Když se hádají dvě celebrity, někdy bývá legrace to sledovat. Jakmile se ale do křížku pustí noname kněžka lásky s účastnicí VyVolených, člověk jen kroutí hlavou, na co lidé s touhou proslavit se mají čas. Eva Feuereislová si nenechala líbit kritiku od mediálně neviditelné slečny a začala dívku s ne úplně ideálními mírami ponižujícím způsobem parodovat. Chování obou ale ve čtenáři zanechává hořkou pachuť.

K poraženým roku se jistě může (aspoň částečně) řadit i Lucie Vondráčková (39). Tak dlouho se s Tomášem Plekancem (37) soudila o to, aby děti mohly zůstat v Kanadě, až nekompromisně prohrála a kluci se museli vrátit do ČR.

Lucii to zlomilo, zoufalství nedokázala skrýt, navíc jí ještě manžel naložil, když tvrdil, že si na kanadskou rodinu jen hrála. Vondráčkovou může těšit aspoň fakt, že se jí nedávno povedlo smírem uzavřít s Plekancem všechny spory.

Podezření z padělání

S „Vondrajdou“ souvisí další trapas, i když v tomhle je asi jen vedlejší postavou. Ukázalo se, že velmi neúspěšný film The Perfect Kiss má téměř totožný scénář jako již dříve vydaný ruský seriál. Šlo snad o padělání? Nikdo se k tomu nepřiznal a jako autor scénáře je doteď uvedena její kamarádka Martina Adamcová.

A když už jsme u toho padělání, nejde si v souvislosti s ním nevzpomenout na ohromný průšvih Slávka Boury, někdejší hvězdu Novy, který má na krku obvinění z pašování drog a hrozí mu až 18 let za mřížemi. Příští rok ale teprve proběhne soud, takže se z poraženého může lehce stát zase vítězem.

Jaké celebrity si v Česku v posledních letech uřízly největší ostudu?

Lidský Ken

Bohužel i fanoušci slavných se dopouštěli nemorálních útoků. Ať už šlo o rasistické útoky na Zdeňka Godlu, nebo na sympatického Afroameričana ze seriálu Ulice, o podivnou fanynku vydávající se za příbuzné zesnulých celebrit nebo blízké a známé Věry Bílé, kteří se po její smrti nesmyslně obviňovali ze zvláštních věcí.

Vizuálně to letos prohrály hlavně dvě české celebrity: Pavla Tomicová bohužel neudržela fyzičku z loňské StarDance a opět je velkoprostorová, bývalý fešák Martin Maxa zase začal připomínat plastikového Kena.

Jednu z nejtrapnějších věcí letoška provedl zpěvák Bohuš Matuš (46), který nejdřív z nepochopitelných důvodů prohlašoval, že jeho mladá přítelkyně je ještě panna, až když mu ostatní řekli, že ji tím vlastně ponížil, přiznal barvu.

Vyhazov

Jako loser roku bohužel působí také léta problematický Martin Kocián z Luneticu. Toho opět z kapely vyhodili, znovu totiž podle slov z kapely nebyl spolehlivý. Hrály v tom snad roli drogy? Těžko říci. Snad se ale dá znovu do pořádku!

Jedno hodně nepříjemné vyjádření a následoval rozvod: tak by se stručně dalo popsat, jak to skončilo mezi Dominikou Gottovou a jejím manželem Timo Tolkkim. Ten prohlásil, že si oba dělají zálusk na vilu zesnulého Mistra, navíc řekl, že by se Dominika měla soudit s Ivanou, kterou přitom národ kvůli ztrátě manžela a výchově polosirotků hluboce lituje. To byla jedna z posledních kapek pro dceru Karla Gotta, po další, nevěře, od něj odešla.

Pak je tu trojice lidí, kteří vyřkli velmi odvážné věci, jež vyvolaly protichůdné reakce, jak kladné, tak záporné. Milan Drobný (75) těsně před Gottovou smrtí prohlásil, že Ivana je s ním kvůli jeho 900 milionům, názorový aktivista Jakub Janda oslavence v době jeho osmdesátin kritizoval jako maskota zločinného systému a aby toho nebylo málo, Marešův stylista zase sepsul obézní a zanedbané Čechy, což vyvolalo také velkou vlnu kritiky.

Krušný rok má za sebou Hana Krampolová. Podle manžela zobala prášky jako zrní, kouřila jako továrna, a tak zkolabovala a její život opět visel na vlásku. Měsíce byla na odvykačce. I tentokrát se z toho vyhrabala, ale není divu, že Jiří Krampol o ni má strach.

Byl to zkrátka velmi plodný rok pro nešťastníky a smolařky všeho druhu…

Související články

Další články