Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lori Loughlin ze seriálu Plný dům půjde do vězení: Úplatky a protežování dětí

Lori Loughlin ze seriálu Plný dům půjde do vězení: Úplatky a protežování dětí
Zdroj: Hallmark Channel / Katie Yu
+ Dalších 8 fotografií
soud
Herečka Lori Loughlin (55), českým televizním divákům známá především ze seriálu Plný dům, stráví dva měsíce ve vězení. Společně se s manželem Mossimem Giannullim rozhodli přiznat k podvodu, kterým se snažili dostat své děti na prestižní univerzitu v Kalifornii.

Americká herečka Lori Loughlin a její manžel Mossimo Giannulli se rozhodli přiznat k tomu, že zaplatili zhruba půl milionu dolarů za to, aby byly jejich dcery zapsány do veslařského týmu na prestižní univerzitě v Kalifornii. Informovala o tom agentura Reuters. Ani jedna z nich se přitom tomuto sportu nevěnovala.

Ke své vině se Loughlin a její manžel mají doznat u soudu v pátek. Souhlasili s tresty vězení v délce dvou měsíců. Oba manžele čeká ještě zaplacení pokuty a několik hodin veřejně prospěšných prací.

Lori a Mossimo se k podvodu původně přiznat odmítli, kdyby je však soud i přesto shledal vinnými, mohli by si ve vězení odsedět až 50 let. K tomu všemu by je neminula ani vysoká peněžní pokuta.

Podvody

Stejný podvod dostal před soud a do vězení i herečku Felicity Huffman, která je lidem známá ze seriálu Zoufalé manželky. Ta strávila za mřížemi dva týdny.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy