Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Loki, Shrek či Dobby: Která filmová postava nejvíce odpovídá vašemu znamení zvěrokruhu?

Zdroj: ČSFD/ Warner Bros, profimedia.cz
Zábava
Která pohádková či filmová postava má podobné povahové rysy jako vaše znamení zvěrokruhu? Jste stejně odvážní jako Thor nebo citliví a oddaní jako Sam z Pána prstenů? Odpověď najdete v našem horoskopu. Neberte ho však zcela vážně, ačkoliv na každém šprochu pravdy trochu.

Beran

K tomuto ambicióznímu a odvážnému znamení nejvíce sedí božský hrdina Thor. Zrozenci Berana jsou až moc netrpěliví. Někdy jednají dřív, než myslí, čehož pak mohou později litovat stejně jako tento neohrožený bojovník. Občas však těmto lidem chybí pokora, jemnost a společenský takt.

Býk

Jednoznačným Býkem je Shrek. Býci jsou sice tolerantní, ale nemají rádi nespolehlivé a neslušné lidi. Jsou velmi nedůvěřiví k čemukoliv novému, mají rádi svůj klid. Když si však něco umíní, tak s nimi jen těžko pohnete. Co se týče lásky, jsou to vyloženě romantické duše.

Blíženci

Blíženci jsou záhadní a trochu nevyzpytatelní – znamení dvou tváří. Mají rádi dobrodružství a nesnáší stereotypy. Jedním z takových je i Iron Man. Ve společnosti působí jako přátelští a zábavní kamarádi, kteří nezkazí žádnou srandu. Jsou to upovídání, velmi inteligentní extroverti.

Rak

Citlivá duše, kterou lze snadno ranit. K tomu znamení zvěrokruhu nejvíce pasuje domácí skřítek Dobby. Raci potřebují lásku a jistotu, díky které se cítí v bezpečí. Pro své blízké by udělali cokoliv, protože právě rodina a přátelé jsou pro ně na prvním místě.

Lev

Lenivý Lev miluje, když mu ostatní pochlebují a říkají, jak je dobrý. Stejně to má i rozmazlený král Kuzco. Lví upřímnost je někdy až moc drsná a ostatní může ranit. Nechtějí to udělat schválně, ale jsou až moc přímočaří.

Panna

Pracovitá, pozorná, spolehlivá a dochvilná, to je jednoznačně Hermiona. Jako ostatní Panny i ona má ráda pořádek a řád. Na některé může působit až moc puntičkářsky. Panny nepotřebují vyloženě partnera, jsou velmi samostatné a nezávislé. Dávají si na čas, než se rozhodnou pro toho pravého, kterému obětují všechno.

Váhy

Váhy jsou snílci, stejně jako Lucinka z Narnie. Jsou to laskaví a přátelští lidé, kteří mají hlavu pořád v oblacích. Mají rádi harmonii a vyváženost. Nejraději by urovnali všechny spory, protože nesnáší nespravedlnost.

Štír

Vyjít se Štíry není vůbec jednoduché. Nejblíže má k tomuto znamení lstivý bůh Loki. Zrozenci ve Štíru patří mezi samotáře, kteří za svou tvrdou schránkou skrývají nejistotu ze sebe samých.

Nikdy nezapomínají na to, jak se k nim ostatní zachovali, a můžete si být jisti, že jim to jednou vrátí. Pokud nechcete slyšet naprostou pravdu, nikdy se Štíra neptejte na to, co si myslí.

Střelec

Střelci jsou velmi sebejistí a přímočaří. Nejvíc je vystihuje věta „Co na srdci, to na jazyku“. K tomu znamení zvěrokruhu se nejvíce hodí rocker Billy Mack z Lásky nebeské. Střelci jsou přátelští jen k těm lidem, kteří si to podle nich zaslouží. Vytrvalost není zrovna jejich nejsilnější stránkou.

Kozoroh

Pokud jste se narodili ve znamení Kozoroha, pak jste si vylosovali britského agenta Jamese Bonda. Stejně jako on si i vy každý svůj krok nejprve pečlivě promyslíte. Jste nezávislí a dokážete si poradit i ve složitých situacích. Nikdo vás nemůže jen tak obelhat, faleš velmi rychle prokouknete. Pokud jde o city, tak je Kozorozi nedávají jen tak na odiv. Opačné pohlaví dostávají do kolen svým šarmem a charismatem.

Vodnář

Vodnáři jsou pro mnohé záhadou. Stejně jako Batman tak i oni přistupují k problémům racionálně a s ledovým klidem. Rozhodně si neberou žádné servítky. Nenechávají se ovlivnit emocemi, nebo se o to aspoň pokouší. Jen málokdo zná jejich opravdové já. Pokud se však někde děje bezpráví, můžete si být jisti, že právě Vodnář nastolí spravedlnost.

Ryby

Ti, co se narodili v Rybách, patří za citlivé a empatické osoby, které by se pro své blízké rozdaly. Jedním z takových je i Sam Gamgee, věrný přítel Frodo Pytlíka. Když jde do tuhého, tak se Ryby neřídí rozumem, ale svou intuicí.

Související články

Další články