Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Logan Paul se po skandálu v lese sebevrahů vrhl do ringu: Věří si na legendu UFC

Logan Paul se po skandálu v lese sebevrahů vrhl do ringu: Věří si na legendu UFC
Zdroj: showpix.cz
YOUTUBER

Logan Paul je jedním z nejvlivnějších youtuberů současnosti. Stal se světovou internetovou celebritou, kterou sledují miliony lidí z celé planety. Paul má za sebou i boxerské zápasy, ale také jeden zatraceně velký skandál.

Jeden z nejsledovanějších youtuberů světa Logan Paul prohlásil, že po roce 2032 bude připraven kandidovat na prezidenta USA. Tento šestadvacetiletý mladík nemá rozhodně malé cíle a s jeho velkým internetovým dosahem je opravdu možné úplně všechno.

Logan Paul v lese sebevrahů

Věděli jste ale, že Logan Paul nedokáže rozeznat červenou a zelenou barvu? Na střední škole totiž hrával fotbal, ale při jednom zápase byl vážně zraněn. Od této nehody, která mu poranila mozek, prý dokonce není schopný ani empatie.

Při natáčení svých videí často riskuje i své zdraví, což ukázal například v roce 2014, kdy si poškodil část pravého varlete. A o čtyři roky později si zadělal na obří skandál. Tehdy točil video v Japonsku, konkrétně v lese Aokigahara, který je nechvalně proslulým místem sebevrahů, kde svůj život každoročně ukončí desítky lidí.

Ovšem Paul tady zašel opravdu daleko. V lese totiž našel oběšence a neváhal ho natočit, sestříhat a reálně použít do videa, které neslo název „Našli jsme tělo v japonském lese sebevrahů“.

Patnáctiminutové video bylo po obrovské kritice na sociálních sítích do 24 hodin staženo, přesto ho stihlo vidět přes šest milionů lidí. Logana navíc sledují hlavně náctileté děti, kterým svým videem mohl vnuknout myšlenku sebevraždy.

Logan však zpytoval svědomí, veřejně se omluvil a dokonce začal spolupracovat s neziskovými organizacemi, jež řeší tuto problematiku. Osobně se setkal i s člověkem, který přežil svou sebevraždu, a snažil se do něj vcítit. Nikdo však neví, zda to všechno nebyl jen marketingový tah, aby si udržel své fanoušky, kteří ho živí.

Logan Paul vs. Floyd Mayweather

Svět internetu už Logan Paul ovládl, a tak se jednoho dne rozhodl, že se dá i na box. A hned ve svém druhém duelu se utkal s boxerskou legendou Floydem Mayweatherem, s nímž vydržel v ringu všech osm kol. Jednalo se sice o exhibici, takže v akci nebyli rozhodčí, kteří by vítězství určitě přiřkli Mayweatherovi. Logan se ale znovu dokázal proslavit a navíc si přišel na hodně tučnou odměnu - dostal 250 tisíc dolarů (5,2 milionů korun) a 10 procent z přenosů.

Paul však nemá dost a chystá se na další velký zápas - tentokrát s legendou UFC Andersonem Silvou. Ten má sice už 46 let a z posledních devíti MMA zápasů vyhrál jen jednou, proti Loganu Paulovi by byl ale určitě velkým favoritem.

Související články

Další články