Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Anča z Ulice odhalila tajemství svého mladistvého vzhledu. Obličejová jóga, práce i vnoučata, radí Krbová

+ Dalších 6 fotografií

Ljuba Krbová snad zastavila čas. Ačkoliv oblíbená herečka letos oslavila půlkulaté 65. narozeniny, její vzhled napovídá zcela jinému číslu. Jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, za její skvělou vizáží stojí hned několik faktorů. Dodržuje pravidelný pohyb, ale především má v životě velké radosti. 

Ljuba Krbová patří bezesporu mezi nejoblíbenější herečky u nás. Hvězda seriálu Ulice sice letos oslavila své 65. narozeniny, ale podle vzhledu to vypadá, jako by snad zastavila čas. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, může za to celkový balanc v jejím životě, zdravá životospráva a zejména rodina. 


Za její mladistvou vizáží však nestojí žádné estetické úpravy, v tomto směru zastává herečka přirozenost. "Myslím si, že obličejová jóga je mnohem lepší než nějaké drastické zásahy do obličeje. Já sportuji a vím, že když se tělo pravidelně cvičí, tak vám vydrží, to samé platí i u obličeje," říká při příležitosti představení módní kolekce značky MOMENT. 

Krbová si užívá roli babičky plnými doušky 

Péči o samu sebe rozhodně nepodceňuje a bere ji jako součást života. "V jistém věku je důležité, aby žena o sebe dbala. Nejdůležitější je samozřejmě pohyb a práce. Člověk se nesmí rozkejsnout. Já i ráda pracuji s mladými lidmi, oni člověka nutí být v obraze a neustrnout. Ale pohyb je alfa a omega," vysvětluje. 


Největší radost jí však dělají vnoučata. Roli babičky si Ljuba užívá plnými doušky. "Já je mám kousek od sebe a jsme prakticky v denním styku. To je takový elixír, který mi dodává dobrou náladu," směje se. Nejstarší vnuk Eliáš dokonce možná bude kráčet ve šlépějích své babičky: "Dcera o něm říká, že je to největší herečka v naší rodině," přiznává s humorem. 

Ljuba Krbová má velkou oporu i v domácnosti. Lásku našla po boku svého manžela, spisovatele Ondřeje Neffa, se kterým mají i po letech velmi harmonický vztah. A jaký je recept oblíbené herečky na zdravý vztah? Naprosto jednoduchý: "Tolerance, tolerance, trpělivost, tolerance," zakončuje se smíchem. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy